Przerobienie konsoli. Wersja 4.41

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

JesteKtos

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 27, 2014
1
0
1
Witam wszystkich użytkowników forów.
Aby nie przeciągać szybko przejdę do sedna sprawy.
Otóż posiadam konsolę PS3 z systemem o numerze 4.41
Konsola od co najmniej półtorej roku jest bez gwarancji. A przez rok była nie używana ze względu na zepsuty laser.
Aktualnie mam nową lecz uznałem że chciałbym czasem sobie na tej pograć - zwłaszcza jak ktoś jest u mnie i dużo osób chce grać ;)
Wiadomo jakiś większy turniej w PES'a czy FIFE. ;)
Więc chciałbym uzyskać od was praktyczne porady odnośnie przerobienia konsoli by działała na spiracone gry z pendrive lub innego dysku zewnętrznego lub ewentualnie z dysku wewnętrznego konsoli :)
Raczę was również poinformować że jestem totalnym laikiem i wolałbym o rady od deski do deski
Pozdrawiam i liczę na wartościowe odpowiedzi ;)

robin11

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 21, 2010
15
0
1
Możliwe downgrade i instalacja CFW ale tylko na wybranych modelach,a nie napisałeś jaki model konsoli posiadasz.
Droższa opcja możliwość montażu ode ,chyba na wszystkich modelach.

Ostatnia edycja: