Przerabianie konoli

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Dicember

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 17, 2016
3
0
1
Uprzedzam na wstępie że jestem świeży o tej konsoli nie wiem prawie nic.
Zastanawiam się nad kupnem konsoli ps3. Zamierzam ją przerobić i teraz pytania:
1. Czy w domowym zaciszu nie posiadając dużej wiedzy jestem w stanie ja przerobić ?
2. Czy są jakieś tego koszta (chipy,itd)
3. Gdy konsola jest przerobiona czy jest możliwosć korzystania z przeglądarki, youtube ?
4. Czy to prawda że najnowsze gry nie działają na przerobionej konsoli ?
5. Czy gry z pendrive można przerzucać na dysk i odpalać je z dysku ?

Ostatnia edycja:

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
1. Zależy od modelu konsoli i posiadanych umiejętności w zakresie elektroniki, lutowania.
2. Jak konsola z softem 3.55 free tylko wystarczy zainstalować CFW. Przy braku free od 100 zł (koszt downgrade) do nawet 300 - 400 zł (koszt ODE)
3. TAK jest to możliwe, nawet granie online (jednak nikt nie da 100% pewności, że nie będzie bana)
4. A dlaczego by miały nie działać?
5. TAK

Dicember

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 17, 2016
3
0
1
A najnowszego softa nie da się przerobić programami ?
Słyszałem że konsole z softem 4.78 też można przrobić bez otwierania konsoli
(jestem świeży, przeglądając forum często nie rozumiem o co wg chodzi : )

Ostatnia edycja: