Problemy z Playstation 3. Pomocy!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Kennsi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 27, 2013
4
0
1
Witam , otóż zaistniała pewna dosyć dziwna sytuacja , otóż zakupiłem playstation 3 , niestety gdy już podłączyłem zorientowałem się ,że nie dostałem kabla hdmi / av . Nie wiem czy nie dają czy jestem w ,, wyjątkowej sytuacji ''. Ale co w związku z tym... Znalazłem kabel av z playstation 2 podłączyłem , obrazu nie było przełączałem z av 2 - 3 , 3 - 2 , nic... Poszedłem sprawdzić na 2 telewizorze , również nic. No i spróbowałem z kablem hdmi , który był używany do mojej satelity , również nic choć sygnał był , ps3 działa normalnie , ale co z tego skoro nie ma obrazu? Czy jest na to jakaś rada? Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
przytrzymaj power az do usłyszenia podwójnego piknięcia zresetujesz ustawienia video wtedy przeszukaj hdmi ew kable standardowe

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Wtedy puść po prostu przycisk domyślnie obraz powinien pójsc na obraz z chinchy jak go nie ma problem z wejsciem ew kablem

Kennsi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 27, 2013
4
0
1
Niestety nie widzę światełka w tunelu , żadna z prób nie wypaliła , totalna klapa , użyłem i av i hdmi i dalej nic ? Czy to może być wina ps? ;/

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
prawdopodobnie sposób który wykonałes powoduje iz jesli sprzet jest sprawny obraz wyswietli sie na chinchach nie ma innej mozliwosci teraz musisz wykluczyc uszkodzenie kabli najlepiej sprawdz ps3 u kogos innego

Kennsi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 27, 2013
4
0
1
Bardzo Ci dziękuję za pomoc , co jak co nieudaną , ale starałeś się i za to masz ode mnie wielki plus ! :)