Problem z wpisaniem się na PSN

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Monjia

New member
Użytkownik
Marzec 15, 2022
1
0
0
Witam...

Mam problem z wpisaniem się do PSN. Otóż to wygląda tak że gdy wpisuje adres e-mail i hasło to wyskakuje mi że złe hasło. I gdy robię restart hasła przy czym podaje adres e-mail przypisany do konta to nie przychodzą żadne wiadomości od sony. (tak, sprawdzałam nawet w spam. Wszędzie) Ale gdy wpisze w wyszukiwarce (e-mail) to mam stare wiadomości od nich.

I teraz nie wiem co jest grane. Czy ktoś się wkradł na konto czy co. Czy będzie mnie czekała rozmowa z obsługą klienta 🤔
(jeżeli to nie ten dział to tego typu problemu to Sorrki)