Problem z ps4 proszę o pomoc

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

buka

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 19, 2014
1
0
1
Proszę o pomoc tydzień temu dostałem ps4 wszystko spoko do czasu aż chciałem się zalogować na psn i prosiło mnie o pobranie aktualizacji, aktualizacja pobierała się i nagle przerywała wyskakiwał komunikat że wystąpił błąd spróbuj ponownie, raz nawet się pobrało ale zniknęło i się nie zainstalowało, oddałem do reklamacji. Kilka dni temu dostałem nową konsole i ten błąd się powtórzył próbowałem tym razem tez wgrać aktualizacje pendrivem na którego wcześniej ją zgrałem ze strony playstation. Ale nie wykrywało czegokolwiek (tak postąpiłem zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie ps). Znowu odesłałem i czekam na trzecią już konsole i nie mam pojęcia już co robić boje się że znowu coś będzie nie tak, sam nie wiem może ja coś źle robię ale nie mam pojęcia co to może być :( , kupiłem już grę i kamerkę wiec chce zostać przy ps4 :///. Proszę was o pomoc! :/

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
1. Jaki internet?
2. Jakie objawy dokładnie opisz były podczas wgrywania z pena i internetu?
3. Pendriva na pewno źle przygotowałeś gdyż po poprawnym na pewno odpali, jest to najpewniejsza metoda.