Problem na HDMI

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

karolkici

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2013
14
0
1
Witam. Mam problem z podłączeniem PS3 na HDMI do mojego TV Samsung 32''(2008 produkcja TV). Jest ''Brak Sygnału'', konsola włącza się normalnie. Na kablu Component działa obraz 1080p(i nie pisałbym tego tematu gdyby nie problem z tym kablem - a mianowicie kupiłem go kiedyś za 5zł i jest jaki jest - tzn. obraz śnieży i rozłącza się czasami, jakość jest dość dobra bo HD, ale to przeszkadza). Próbowałem resetować konsolę trzymając przycisk na 5 sekund od włączenia i niby się zresetował, ale obrazu na HDMI nie było, a na kablu Component zmieniło się na 576p. I teraz najważniejsze - na drugim TV Samsung tyle, że trochę nowszym 42'' wszystko działa idealnie. Próbowałem na nim zmienić na inne rozdziałki i inne ustawienia, ale na Samsungu 32'' nie ma dalej obrazu. Próbowałem także na drugim kablu i oczywiście nic. Konsola w wersji FAT CECHGO4(wersja 40GB), najnowszy update 4.40. I co zrobić?

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Jeżeli kabel jest OK to konsola powinna automatycznie wykryć podłączenie za pomocą HDMI i o tym powiadomić.
Najlepiej to zrobić tak:
-połączyć konsolę kablami HDMI i component lu AV do TV
-odpalić konsolę na tym połączeniu które normalnie działa
-jeżeli kabel HDMI jest OK powinien pojawić się komunikat o możliwości połączenia przez HDMI i pytanie czy ma zostać włączona ta opcja.
Jeżeli komunikatu nie ma prawdopodobnie uwalony kabel bądź układ HDMI na płycie gł. Naprawa ok: 200 zł.