pożyczanie gier?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

tosland

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 2, 2014
6
0
1
mam problem bo ostatnio zakupiłem grę na pewnej stronce i zamiast kodu do gry dostałem login i hasło żeby sobie ją pobrać i nie jestem pewny czy jest to legalne i czy mogę dostać za to w przyszłości bana

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
34
gamerhelper.net
Bo te tzw "passy" tak wyglądają, że dostajesz login i hasło do konta, a grę pobierasz z PSStore. Proceder znany i powszechnie stosowany w pełni legalny, nie masz się co obawiać o żadnego bana :)

tosland

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 2, 2014
6
0
1
a i jeszcze pytanie co z gwarancją sklepową konsoli i czy jest 100% pewności że sony mnie nie zbanuje czy to jakoś na nią wpływa czy coś w tym stylu , i jeszcze nie wiem co z grą przez internet.