Poszukuje gry... co możecie polecić?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

miczun111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 22, 2013
1
0
1
Ja myślę,że możesz to kupić.:)
Czy ktoś wie jak w AC brotherhood używać rękawicy do wspinaczki?
Znam ciekawy horror na ps3 o nazwie apokalipsa zombie ciekawe jak dla mnie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

robbi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 26, 2013
12
0
1
Witam panowie, mam pytanie i chyba dobrze trafiłem z miejscem, w którym mogę je zadać. Otóż marzy mi się (głównie na fali serialu, ale i literatury) naprawdę dobra gra z zombie w roli głównych przeciwników.

Czytałem wiele i jeszcze więcej dobrego o Walking Dead - jednak nie jest to w żadnym razie gra akcji, a takie mnie pociągają najbardziej. Jednak czy można ją uznać za survival? Myślałem też nad Dead Island, tę grę mi polecano już wiele razy. Tam jednak brakuje mi trochę klimatu, tj. takiego napięcia, że jak widzisz trzech zombiaków to chcesz uciekać, a nie ruszasz na nich radośnie. Przez głowę przeleciał mi również RE6, ale to chyba produkcja, która najmniej pasuje do moich wymagań.

Ktoś grał we wszystkie trzy, ktoś mi podpowie, która jest najlepsza? Będę wdzięczny za rady, pozdrawiam:)

gracz24

Użytkownik
Użytkownik
Luty 27, 2013
7
0
1
Siemka wszystkim !
szukam dobrej gry na ps3 i chciałbym sie dowiedziec która waszym zdaniem jest dobra gra i którą sie długo przechodzi o kategordie to dowlnie za odp dzięki i pzdr

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2013
1
0
1
ja.gram.pl
Siemka wszystkim !
szukam dobrej gry na ps3 i chciałbym sie dowiedziec która waszym zdaniem jest dobra gra i którą sie długo przechodzi o kategordie to dowlnie za odp dzięki i pzdr
Z gier multiplatformowych na pewno Castelvania: Lords of Shadows (wiele godzin dobrej zabawy miałem z nią i pewnie do niej wrócę), Bayonetta (super humor, ale podobno port na PS'a jest tragiczny), Dark Souls (gra bardzo trudna, w starym stylu cRPG).

robbi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 26, 2013
12
0
1
czy ktoś już ma nowe Gran Turismo? Przeczytałem w paru miejscach i mocno się zastanawiam, czy sobie nie kupić... Natknąłem się w pewnym momencie na konkurs (znajdziecie tutaj) i ciągle myślę nad odpowiedzią, ale na pewno coś wrzucę... Bo jak nie to 18.12 pędzę do sklepu;D