Poszukuje gry... co możecie polecić?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Poszukuje jakąś ciekawą wyścigówkę zarówno fajną kampanie i auta jak i super wyścigi w sieci :D Może znacie jakąś nie za starą i tak mniej więcej do 60/70zł z ładną grafiką ? Może ktoś się wypowie w NFS :Shift 2

Satosh789

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 1, 2011
306
0
16
Jeśli szukasz realizmu to zdecydowanie Gran Turismo 5. W trybie kariery masz dwa tryby, jako kierowca i nawigator.

Ostatnia edycja:

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Miałem jeszcze na Xbox'ie i szczerze gdybym miał wybierać między NFS, a Burnout'em to bez zastanowienia kupił bym ten drugi tytuł. Seria NFS u mnie skończyła się na podtytule Underground jeszcze na PS2...

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Jesli chcesz dobra scigalke arcade to bez watpienia tak jak napisal Michal wybierz Bournouta gdy gralem w ta gre bawilem sie swietnie, co do nfs to dla mnie skonczyl sie na most wanted, wiec shifta 2 raczej odradzam(jak dla mnie troche dziwny model jazdy, ale tu jak kto woli), gralem troche w pierwsza czesc i nie powiem nawet mi sie podobala ale to juz nie to samo co kiedys. Z tego co widzialem to shift 2 tak srednio mi sie podoba ale to juz kwestia gustu. Wiec jak chcesz dobre wyscigi na ps3 to ja osobiscie polecam Ci bournouta oraz gran turismo 5.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
W kwestii "co pierwsze" bo prędzej czy później będę miał obie: Call of Duty: MW3 VS Mass Effect 3 ??
W obie poprzednie części grałem więc wiem o co chodzi:) Chodzi mi o opinie osób które miały styczność z obiema grami :)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Miałem obie teraz tylko ME3 i Tak MW3 to MW2 możesz smiało sobie odpuscic z kolei Mass effect starczy na ok 15-20h jesli nie będziesz zasuwał tylko po misjach głównych 3 wady ME to 1 długie loadingi 2 chrupiaca animacja 3 Zakonczenie

Dee Jay

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 9, 2012
9
0
1
Może ktoś polecić jakieś fajne horrory na PS3 w stylu Silent Hill, Alan Wake lub Alone in the dark? Lubię horrory i gry w tych klimatach. Mając PS2 oprócz wspomnianych gier miło wspominam serie Fatal Frame czy Obscure i stare części Resident Evil zanim zmieniło się w strzelankę. No i najważniejsze odpadają gry FPS wolę klasyczne action adventure w TPP. :)

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Cześć mam pytanko, bo chciałbym kupić MW2, ale nie wiem czy w to jeszcze ludzie grają i czy ciężko znaleść jakieś lobby... Mógłby się ktoś wypowiedzieć ?

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Nie starsze tylko prawdę piszę, jak kolega lubi kampic to się tam odnajdzie. Tak zyebanego doboru przeciwników nie widziałem w żadnej grze, a gra w takiej sytuacji z wysokimi lvl tylko wnerwia zamiast nakręcać.

AC4

Użytkownik
Użytkownik
Październik 9, 2012
22
0
1
gamers.mixxt.pl
w tego coda nie gra się źle ale wiadomo od czasu premiery tej gry już trochę czasu poleciało i jest sporo doświadczonych graczy , trzeba chociaż w jakimś stopniu ogarniać o co chodzi aby czerpać z niej przyjemność ale nie zmienia to faktu że nie każdy jest pro i natrafimy na graczy o podobnym poziomie do naszego