Poszukuje gry... co możecie polecić?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

zetrov

Moderator
Użytkownik
Listopad 20, 2011
242
0
16
To weź kz3.to spora odskocznia a później nie będziesz miał problemu z ewentualna wymiana na inną grę

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Killzone 3 bedzie gra z ktora spedzisz duzo czasu, przejdziesz singleplayer i pozniej ogrom zabawy w multiplayer.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Satosh789

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 1, 2011
306
0
16
Ja bym brał Uncharted 3, a później jak nie będziesz chciał grać w multiplayer (nie wykorzystywać online pass) to sprzedać lub zamienić na Batmana Arkham City :)

zetrov

Moderator
Użytkownik
Listopad 20, 2011
242
0
16
Dead island nie bierz.początkowo jest niezłe a później to tylko odrywanie kuponów.ciągle to samo i jest nudno.

zetrov

Moderator
Użytkownik
Listopad 20, 2011
242
0
16
Satosh a Ty w to grałeś? Gra jest ok przez pierwsze kilka godzin ale później to ciągle to samo.zmuszalem się żeby ją ukończyć a i tak tego nie zrobiłem.ciągle masz idź przynieś to, idź przynieś tamto zabij tego i tego i tak w kółko.

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Deus fajny, ale jako gracz FPSów nie moge się przyzwyczaić do układu klawiszy. Troche mi się motają klawisze.

Poza tym dobrze było kupić Deus Ex z PSS bo oddawali kase za towar niezgodny z opisem :) a grać dalej można :)

Satosh789

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 1, 2011
306
0
16
Satosh a Ty w to grałeś? Gra jest ok przez pierwsze kilka godzin ale później to ciągle to samo.zmuszalem się żeby ją ukończyć a i tak tego nie zrobiłem.ciągle masz idź przynieś to, idź przynieś tamto zabij tego i tego i tak w kółko.

Grałem u kolegi i to nie kilka minut tylko dłużej. Miałem zamiar kupić dla siebie, ale wrażenia u kumpla minęły :p

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Witam, chcialbym sobie zakupic Heavy Rain i mam kilka pytan czy ta gra jest rzeczywiscie taka dobra jak pisza? Nie jest monotonna? I jeszcze co mnie interesuje to jak wyglada z dlugoscia tej gry? Poprosze o opinie ;)

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Ja mam, przeszedlem i przyznam ze chetnie przejde jeszcze kilka razy zeby zobaczyc wszystkie zakonczenia.

Gra jest wg mnie bardzo dobra i moge smialo polecic.
Gra za posrednictwem MOVE mnie nie wziela, ale normalnie padem jest spoko :)

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Widze ze ta gra caly czas trzyma swa cene wiec bede polowal na jakas ciekawa okazje i pewnie zakupie w lutym zaraz obok call of duty 3.

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
33
Heavy Rain'a z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo fajny tytuł i rozgrywka zachęcająca. Fabuła też dosyć przemyślana. Cena nie jest za wysoka - ostatnio wyszło w platynie, a i używki można tanio wyrwać, ja kupiłam za 50zł. Platyna jest łatwa do wbicia.

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Dobra zakupiłem sobie call of duty 3. I teraz jestem na etapie szukania ciekawej okazji na heavy rain i mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej gry, jako że ta gra nie posiada multiplayera to jak z długością wypada singleplayer, mam nadzieję że nie jest to gra na jedno posiedzenie i ponoc jest kilka zakończeń(mozecie napisac czy jest chec ich przechodzenia).
I teraz drugie pytanie jako że teraz w promocji jest za 99,99 zł Uncharted 3 to czy wartą ją kupowac? Jak ona ma się do dwójki?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Jak na mnie to Uncharted 3 bardzo polecam. Przeszedłem chyba z 5 razy i pewnie jeszcze nie raz to zrobie :D A jak sie ma do 2 to Ci nie powiem bo przyznam, że grałem tylko w 3