Poszukuje gry... co możecie polecić?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Mysciu

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2011
51
0
6
Na dniach kupuje ps3 i pytanie jaką gierkę kupić sobie na początek, żeby pograć w ciekawe multi ofc. single też ma być w maire ciekawy? :)

GocioPL

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 5, 2011
7
0
1
Zostało mi trochę kasy po świętach, dokładnie trochę ponad 200 zł i myślę o pewnych grach co możecie polecic? Red Dead Redemption + Sport Champions, Batman Arkham City, Uncharted 3 czy Battlefield 3? Trochę tego jest, ale budżet nie pozwala na zakup wszystkich.

zetrov

Moderator
Użytkownik
Listopad 20, 2011
242
0
16
A jakie gatunki lubisz najbardziej?
Ewentualnie złóż się z kimś lub kup na gametrade sloty na rdr i bf3 i jeszcze trochę pieniędzy Ci zostanie
Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

Ostatnia edycja:

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Jeżeli lubisz FPS to Battlefield 3 (z fajnym multi)
Jeżeli FPS ale bardziej traktowane jako przygodówka na dodatek z widokiem z trzeciej osoby polecam Red Dead Redemtion koniecznie w wersji z dodatkiem (chociaż to jest oddzielna gra: Undead Nightmare) lub Uncharted 3 (ze wskazaniem na U3)
Jeżeli masz mova i chcesz się zabawić w gladiatora lub pograć w tenisa ziemnego czy stołowego to Sports Champions

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Zostało mi trochę kasy po świętach, dokładnie trochę ponad 200 zł i myślę o pewnych grach co możecie polecic? Red Dead Redemption + Sport Champions, Batman Arkham City, Uncharted 3 czy Battlefield 3? Trochę tego jest, ale budżet nie pozwala na zakup wszystkich.
Polecam wziąć BF3, jest teraz w kilku sklepach za 129zł, a RDR kupisz z kimś na spółę z PSS za 50zł :)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
RDR nie polecam choć ja nie lubie dzikieg zachodu itp , ale polecam Disgaea całą serie 3-4 na ps3 turowy jrpg

yahoone

Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
104
0
16
RDR przeszedłem i jak dla mnie gierka git, lubię klimaty od Rockstara.
Do multi to tylko BF3, połowa forum szarpie codziennie więc sam nie będziesz grał w drużynie :)
Mi już 106 godzin online pękło i dalej mam ochotę szpilać.
Co do "ścigałek" to wiadomo GT5 rządzi.

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
RDR z dodatkiem - no po prostu miód :D
A dodatek jest oddzielną częścią i wbrew opiniom ma pracować jako oddzielna gra niewymagająca podstawki. (na opakowaniu tak to opisali)
Co do BF3 - hmm te multi pracuje coraz gorzej albo ze mną coś nie tak.

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Najlepiej zrob tak jak Jechu pisze, kup pierw uzywane GTA przejdziesz i sprzedasz, troche dolozysz i masz uzywanego lub nowego Killzona 3 :)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Ja bym brał z dodatkami, bo to drugie tyle grania, a z lepszym DLC się nie spotkałem i do tego świetnie uzupełniają podstawkę :)