Poszukuje gry... co możecie polecić?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 13, 2010
4
0
1
Temat, który dobrze jest znany szerszemu gronu xboxowych forumowiczów.

Nie wiesz na jaką grę się zdecydować? Napisz - kupno jakich gier sprawia ci dylemat, a na pewno znajdzie się ktoś, kto ci pomoże.

Mogę zacząć;
Inwestować w:
-LittleBigPlanet ?
-Red Dead Redemption ?
-(nikt mi nie pomógł do tej pory) Blur?

Chodzi mi o to, aby gra się nie znudziła... aby miała w sobie to coś. Jestem fanem gier multiplayer-owych (w przypadku ps3) przez sieć PSN.

Ostatnia edycja:

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
LBP polecam, gra jest świetna i zabawna. Tym bardziej opłaca się ją kupić bo jest na PSN :D
Blur jest dobry aczkolwiek szybko się nudzi a RDR jakoś mnie nie wciągnął :)

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
A ja poszukuje jakiejś ciekawej gry ARCADE czy tam PSN arcade czy jak sie to zwie :) Ogolnie jakiejs takiej gierki na rozluznienie :)

Nastukawszy

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 15, 2010
49
0
6
Witam. Mam pytanko do szerszej grupy użytkowników naszego zacnego forum :) Otóż jakie gry polecacie z PSN. Zamierzam wydać parę złotych i zakupić jakieś gry. Bankowo wezmę Trine, i coś jeszcze, no właśnie tylko co. Czy są jakieś gry podobne do tego tytułu, albo inaczej, jakie gry polecacie, co warto kupić a co nie. Pozdrawiam

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Witam. Mam pytanko do szerszej grupy użytkowników naszego zacnego forum :) Otóż jakie gry polecacie z PSN. Zamierzam wydać parę złotych i zakupić jakieś gry. Bankowo wezmę Trine, i coś jeszcze, no właśnie tylko co. Czy są jakieś gry podobne do tego tytułu, albo inaczej, jakie gry polecacie, co warto kupić a co nie. Pozdrawiam
Trine, COD Classic, Lara Croft & Guardian of the Light, Dead Nation

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Co możecie powiedzieć o Test Drive Unlimited 2 dużo się różni od pierwszej części?

Ostatnia edycja:

skocik

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
37
0
6
znacie jakies tanie ale fajne gry z trofeami podobne do np bad company assassin's creed uncharted tekken takie ttp fps i bijatyki

skocik

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
37
0
6
na te psn tylko 19,72 na paypalu tylko ktos musial by to konto pod siebie uaktywnic bo ja nie mam mozliwosci ale czy tak sie da?