POmoc - gry z Ps store

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

mireillente

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 16, 2014
2
0
1
Hej !

Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, także spytam tutaj :
Kupiłam przez allegro ps3 z grami na dysku, jednak gdy wchdze w "gra" tych gier nigdzi enie ma, widoczne sa tlyko savy zapisane na dysku internetowym.
Wchodze na konto ps store i ściągam grę (pupeteer załóżmy), instalacja przebiega pomyślnie, wychodze z ps store ide do zakładki gra i nic tam nie ma - nie mogę znaleźć gry, którą zinstalowałam. Słyszałam, że trzeba ściągnąć trial a potem kklucz ale w ps store jest napisane pod grą "pobierz" i to jest wszystko. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć/pomóc gdzie mogę znaleźć te gry?

Pozdrawiam !

mireillente

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 16, 2014
2
0
1
Poszukaj czy gdzieś do danej gry nie ma drugiego pliku (klucza lub triala) ewentualnie użyj wyszukiwarki w PS Store, to pokażą Ci się wszystkie pliki dostępne w sklepie związane z szukanym słowem.

hej, jak uzywam wyszukiwarki np do KAMI to pokazuje mi sie tylko ta gra, klikam POBIERZ, instaluje sie i nigdzie nie ma. ani klucza ani triala (o co z tym w ogole chodzi?)

cigy33

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 29, 2011
26
0
1
Przejrzyj historię pobierania i pobierz wszystko co pobierał poprzedni właściciel z tego konta PSNetwork. Napewno pobrał grę lub demo-trial a następnie kupił full wersję i musiał potem pobrać plik odblokowujący.