Połączenie więcej niż 2 konta PS3

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Idefis

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 5, 2013
4
0
1
Siemka.

Jak wiadomo można połączyć jedno konto PS3 z drugą konsolą PS3 aby działały ściągnięte gry.

Mój znajomy zrobił tak ze po dezaktywacji połączenia konta dalej może grać w gry co ściągnął z mojego konta i na pewno nie jest połączony bo sprawdziłem.

I moje pytanie jest jak to zrobił. Wie może ktoś?

Z góry dzięki

Idefis

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 5, 2013
4
0
1
Nie, ponieważ on dal na dezaktywacja konta ponieważ inny kolega aktywował te konto i teraz 3 osoby graja z tej samej gry ściągniętej z tego samego konta