Plus na 90 dni, czy warto?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kmiecior

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 22, 2014
12
0
1
Cześć, Planuje zakup plusa na 90 dni i zastanawiam się czy nie opłaca się bardziej brać na cały rok. Co o tym sądzicie czy jest sens?

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
34
gamerhelper.net
Rok wyjdzie Ci kilkanaście złotych taniej od 90 dni. Jak nie masz zamiaru pozbywać się konsoli to wykup śmiało na rok. Jeszcze lepiej jakbyś miał jakiegoś znajomego i kupicie we dwóch, wtedy masz rok abonamentu za ok 80 złotych.

kmiecior

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 22, 2014
12
0
1
No właśnie co do planów na pozbycie się konsoli może być różnie. Czy jak będę chciał kupić PS4 i pozbyć się PS3 czy jest możliwość przeniesienia konta z plusem na PS4 (sorki za głupie pytania ale jestem zielony w tym temacie).

kmiecior

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 22, 2014
12
0
1
Ok dzięki za info i porady, postaram sie uzbierać więcej i kupić jednak na rok tego plusa. Cyba najszybciej będzie pod blokiem w kolporterze bo nie ufam tym z Allegro ;)

kmiecior

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 22, 2014
12
0
1
Nie chodzi o przepłacanie a o kwestie bezpieczeństwa. Kupowałem rok temu kody do doładowania WoWa na Allegro, użytkownik od którego kupiłem miał masę pozytywów, prawie zero negów a i tak po zakupie i wydaniu 150zł (kod w sumie na 2 x 2 miesiące) okazało się że kody nigdy nie przyszły, a konto sprzedającego zostało zablokowane i kasy nigdy nie odzyskałem. Nie dzięki wole wydać dyche czy dwie więcej ale kupie w miejscu pewnym ;)

shaggyboy

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 8, 2014
1
0
1
Ja kupiłem w grudniu 2013 na rok, bo promocja była. Przez ten rok ściągałem gry ale w nic praktycznie nie grałem... no może pierwsze miesiące.
Kupiłem FIFA14, FIFA15 gram codziennie. Zależy kto jakie gry lubi. Z Plusa grałem tylko w NBA15, Mortal Kombat (ponad 30 minut) :p

Na Vita grałem w tego faceta i zwierzaka (jaszczurka) i Lego nie pamiętam jakie ale chyba władca pierścieni.