Playstation 2 gry

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

sorhed

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 11, 2014
2
0
1
Czas kupić Plasyattion 4 więc sprzedałem swoje stare konsole, zostały mi jeszcze gry na PS2. Jak widać są to w większości same hity PS2 a reszta to bardzo dobre tytuły. Proszę o wycenę 15 gier:

Burnout Revange - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Blood Rayne - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Valkyrie Profile 2 Silmeria - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
God of War 2 - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Lords of the Rings The Two Towers - Płyta w dobrym stanie pudełko i instrukcja w bardzo dobrym
Need for Speed Underground 2 Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Metal Gear Solid 3 Snake Eather - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
GTA Vice City - Płyta i pudełko w dobrym stanie, instrukcja w dostatecznym
Tony Hawk's Pro Skater 3 - Płyta w dobrym stanie, Pudełko i instrukcja w bardzo dobrym
GTA San Andreas - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Jak II - Płyta w dobrym stanie, pudełko w bardzo dobrym, brak instrukcji
Killzone - Płyta i pudełko w bardzo dobrym stanie, brak instrukcji
CAPCOM Classic Collection - Płyta, pudełko instrukcja w bardzo dobrym stanie
Gran Turismo 3 - Płyta i pudełko w dostatecznym stanie brak instrukcji
Quake 3 - Pudełko i instrukcja w dobrym stanie, płyta porysowana do regeneracji

Z GTA SA był problem bo mimo, że płyta jest w bardzo dobrym stanie to nowa gra ładowała się do ok. 50% i gra zawieszała się. Nie wiem z czego to wynika ale trzeba też przyznać, że laser w konsoli miałem już bardzo zużyty więc może to tego wina.
Z góry dziękuje za wycenę.

sorhed

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 11, 2014
2
0
1
Kokosów się nie spodziewam:) Ale co mi z cen na takim allegro jak nikt tego nie kupuje. Właśnie dlatego nie chce bawić się w sprzedawanie odzienie, bo to więcej zabawy niż te gry są warte.