PKG Builder - paczki gier .pkg jeszcze latwiej!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

jacakk

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 18, 2010
44
0
6
autor: BrownMuffin

tworzenie .pkg dla gier jeszcze latwiejsze!
jakby byly problemy z dzialaniem to zainstalowac .NET Framework 4 :)

po kolei:
1. stworzyc strukture plikow (w katalogu GAME w katalogu programu):
--TROPDIR
--USRDIR (musi zawierac TYLKO EBOOT.bin, nic innego!)
ICON0.PNG
PARAM.SFO (niezbedne!)
PIC0.PNG
... (reszta plikow z PS3_GAME)

2. klikamy DONE.

2. musimy znac GAME ID naszej gry. mozna to uzyskac w latwy sposob zagladajac do PARAM.SFO za pomoca Notatnika. na koncu pliku jest GAME ID np. BLES00887.

3. klikamy drugie DONE i pozniej BUILD i jeszcze raz BUILD, czekamy chwile i gotowe!

sam tego jeszcze nie sprawdzalem wiec nie jestem w stanie powiedziec czy dziala :)

Ostatnia edycja:

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
robiłem tak paczke dla silent hilla...paczka sie zainstalowała...teraz kopiuje pliki na konsole :)
może mi ktoś powiedziec gdzie się*kopują pliki z multimana jak ripuje gre ;>?

jacakk

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 18, 2010
44
0
6
robiłem tak paczke dla silent hilla...paczka sie zainstalowała...teraz kopiuje pliki na konsole :)
może mi ktoś powiedziec gdzie się*kopują pliki z multimana jak ripuje gre ;>?
/dev_hdd0/GAMES/

ja probowalem robic paczke dla GTA:EFLC... paczka sie zrobila, zainstalowala.
pliki skopiowalem do odpowiedniego folderu... niestety, czarny ekran i zwis konsoli :(

kokoo

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 11, 2011
11
0
1
Panowie ja zrobiłem tak, zgrałem na karte sd nfs:shift, potem poprzez multiman skopiowałem do /dev_hdd0/GAMES/ --> zrobiłem paczke tym pkg builder i o dziwo działa :O

dodam że posiadam FAT/60gb

lolek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 28, 2010
22
0
1
moze ktos napisac od poczatku co i jak i czym ? np:
1. ściagamy gre.
2. instalujemy cfw 3.55
3. robimy paczkę PGK builderem
4. wrzucamy pake na konsole
5. odpalamy gre

Dobrze rozumiem ??

Ostatnia edycja:

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
jeszcze między 4 a 5 trzeba wrzócić ściągniętą gre na dysk konsoli do dev_hdd0/game/BLESXXXXX/USRDIR/

EDiTT//

Need For Speed Hot Pursuit działa ....
proponuje w pierwszym poście o umieszczenie gier któ®e działają i z czasem aktualizacja tego jak ktoś*potwierdzi działanie danej gry :)

Ostatnia edycja:

lolek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 28, 2010
22
0
1
co składa się na paczkę pkg??
rozumiem że to wszystkie pliki gry oraz podpis dla ps3, jeżeli tak to czy potrzebne jeszcze jakieś narzędzie zainstalowane na ps3 aby otworzyć paczkę z grą ??

jacakk

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 18, 2010
44
0
6
na paczke pkg skladaja sie tylko pliki z folderu PS3_GAME, z tym ze w folderze USRDIR znajduje sie tylko spatchowany plik EBOOT.bin, NIC innego!
takie paczki waza przewaznie ~10-20mB. reszte plikow, czyli wszystko z USRDIR oprocz EBOOT.bin trzeba dograc recznie np. za pomoca ftp.

lolek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 28, 2010
22
0
1
czyli tak:
1. ściągamy grę.
2. instalujemy cfw 3.55.
3. robimy paczkę PGK builderem.
4. instalujemy paczke.
5. wrzucamy pozostale pliki gry multimanem lub ftp serverem.
6. odpalamy gre.

no i monopoly nie dziala ....

Ostatnia edycja:

lolek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 28, 2010
22
0
1
dobra poddaje się, nie wiem czy dobrze tego cfw 3.55 zainstalowałem... robię paczki gier, zainstalowałem multimana, za pomocą filezilla przesyłam resztę plików gier ale żadna nie chce się uruchomić. Chciałem zainstalować patcha do cfw 3.55 P&P ale podczas updatu wyskakuje blad ...
jak wrócić do oryginalnego 3.55 ??
działa jedynie nfs hp

Ostatnia edycja: