OSTRZEŻENIE - CFW 3.56 by Dustinpl47

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

movimento

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 12, 2011
13
0
1
Problemem jest też polska mentalność.
U nas w polsce, jak ktoś oszuka (zrobi w konia) urząd skarbowy, to jest widziany przez ludzi jako bohatera :p
Nawet w różnych gazatach często są poradniki jak wykorzystywać pewne luki prawne etc
Ostatnio czytałem artykuł o oszustwach podatkowych i jak się okazuje na czele są Grecy i Włosi, więc znowu nie wiem o co chodzi? A jeśli jest jakaś luka w prawie i ktoś z niej nie skorzysta, to jest idiotą, a nie uczciwym człowiekiem. Jeśli państwo nas okrada to jest ok, a jeśli my państwo, to jesteśmy złodziejami :p

Niestety taki jest stereotyp polaka. Do tego jeszcze mają nas za pijaków :)
I za morderców, bo przecież obozy koncentracyjne według większości ludzi w Europie były polskie :p Gratuluję wiary w stereotypy. Ciekawe jak mają nas szanować za granicą jeśli sami ogłaszamy się złodziejami i pijakami.

A jak myślisz, dlaczego ludzie, którzy kradną prąd wpadają? Dzięki "uprzejmości" sąsiadów :)
Zgadzam się w 100% ;)

To jest piractwo i jest karalne. Ale policja bardziej się zajmuje sprawami pedofilli w internecie, sprzedaży pirackich wersji oprogramowania, oraz udostępnianiem.
A policjanci albo ich dzieci i rodziny, to niby nie piracą??? Każdy dokładnie wie, że jeśli wojna przeciwko piratom rozpętałaby się na dobre, to prawie każdy by na tym ucierpiał, bo nie wierzę, że ktoś kto ma w domu komputer ma wszystko od A do Z oryginalne. A sposoby na wykrywanie i ściganie piratów są już od dawna (polecam zapoznanie się z tematem Fundacji Ochrony Twórczości Audiowizualnej) jak choćby osławiony program, dzięki któremu można skanować sieć i prześwietlać użytkowników peer-2-peer (zresztą zakazany w wielu krajach Unii). Dlatego właśnie uważam, że piratów multimedialnych dużo łatwiej jest ścigać niż np. piratów drogowych :p

Troszkę robimy offtopa, ale jak widać nikomu to nie przeszkadza :D
Zgadzam się, że to jest trochę lanie wody. Ale co niektórzy mogą sobie nie zdawać sprawy, że np. PSX swoją ogromną popularność i sukces rynkowy zawdzięczał głównie łatwości "przeróbki" i dostępności piratów. I jakoś wtedy nie trąbiło się o skali piractwa, bo Sony chciało za wszelką cenę wedrzeć się na rynek, na którym królowali tacy potentaci jak Sega lub Nintendo (tak na marginesie, to N64 poniosło porażkę głównie z powodu braku piractwa, bo konsole świetnie się sprzedawały tylko w USA, Anglii i Japoni, a wszędzie indziej królował PSX). Po wydaniu PS2 niektórzy byli tak związani z seriami gier na konsole Sony, że nawet nie dopuszczali myśli o konsoli innej firmy i znowu sukces.

Ostatnia edycja:

marek29

Użytkownik
Użytkownik
Maj 8, 2011
1
0
1
Na początku witam Wszystkich użytkowników-jestem Tu nowy.
Odnośnie całej dyskusji ,chciałem powiedzieć (napisać) że w moim przypadku tak na prawdę nie chodzi o piractwo.
Konsola nowa-miałem fart że jeszcze <3,55 ,Oczywiście "walczę" z tematem bo mam o tym bardzo blade pojęcie.
Ja sam nigdy nie grałem i grał nie będę ,ale BB dostał syn i możliwość zgrania płyt na HDD jest dobrym pomysłem.
Mam wszystkie (na razie 4) orginały ,ale konieczność wkładania płyt jest moim zdaniem bez sensu....
Moim zdaniem firma SONY sama powinna zadbać o klienta i zainstalować coś .ala MM powiedzmy na zasadzie że po powiedzmy 20-stu uruchomieniach gry ,lub np. po miesiącu zażąda włożenia orginału.
A tak mam dysk,gry i muszę "mordować" czytnik DB.
To jest bezsens i dziwią się ktoś próbuje to zmienić.....

Kotek

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 18, 2011
5
0
1
Jestem "zielony" więc dla niektórych pytanie może łosiowe, ale początki są trudne ...
Mam niestety OFW 3.56, czy prace nad CFW idą w kierunku 3.56 czy raczej już 3.61?
Pytam bo zastanawiam się nad aktualizacją konsoli i pobraniem dwóch darmowych gier od sony,
ale może lepiej się wstrzymać i poczekać na CFW 3.56?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Jestem "zielony" więc dla niektórych pytanie może łosiowe, ale początki są trudne ...
Mam niestety OFW 3.56, czy prace nad CFW idą w kierunku 3.56 czy raczej już 3.61?
Pytam bo zastanawiam się nad aktualizacją konsoli i pobraniem dwóch darmowych gier od sony,
ale może lepiej się wstrzymać i poczekać na CFW 3.56?
IMO jak coś, to nikt nie będzie się bawić w robienie CFW 3.56 tylko od razu 3.60/3.61.
Może się zdrarzyć, że jak wyjdzie CFW 3.60 to będąc na OFW 3.61 nie zrobisz nic. Kto wie co zrobią :p oby szybko rozpracowali nowe FW, bo coraz więcej gier zaczyna wychodzić wymagających fw 3.60

Ostatnia edycja: