odpalanie gier z multimana

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kamilzet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 19, 2011
6
0
1
hej
zaczne krótko jestem nowy posciągałem kilka gierek i mam kilka problemów np. Assasin Creed Brotherhood po odpaleniu czarne ekran i koniec, podobnie mam przy Call of Dyty Modern Warfare II natomiast przy odpaleniu Gran Turismo 5 pokazuje komunikat błędu 80010009 czy ktoś pomoże rozwiazać te problemy.. dziękuje za pomoc...

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Jak ci mamy pomóc jak nie dałeś podstawowych informacji? Jakie CFW masz, jaką wersje multimana, na czym grę i jak odpalana etc

BTW Assasin i MW2 to dość problematyczne gry, zresztą są na forum o nich tematy, przeczytaj je. Przeczytaj sobie też FAQ odnośnie multimana, bo GT5 działa bez problemów na CFW 3.55 (oprócz bodajże ypdate 1.10 i nowszych)

kamilzet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 19, 2011
6
0
1
Jak ci mamy pomóc jak nie dałeś podstawowych informacji? Jakie CFW masz, jaką wersje multimana, na czym grę i jak odpalana etc

BTW Assasin i MW2 to dość problematyczne gry, zresztą są na forum o nich tematy, przeczytaj je. Przeczytaj sobie też FAQ odnośnie multimana, bo GT5 działa bez problemów na CFW 3.55 (oprócz bodajże ypdate 1.10 i nowszych)
ok
poszukałem troche na forum i cięzko coś mi znaleźć bo jest pomieszane z poplatanym ale Assasin Creed Brotherhood wystarczyło stworzyć katalog ASSASSIN_ISO w usdir no i dziala...

Modern Warfare 2 pokazuje czarny ekran przy próbie odpalenia z xmb menu. Wgrywam MM losuje gre i wychodzi jak zawsze normalnie do xmb i po wyborze ikonki gaśnie i czarny ekran..

natomiast gt5 bodajże ATRAX i niby wszystkim śmiga a mi na przekór o...
mam zainstalowane na dysku wew. i po normalnej procedurzez MM i wyborze ikonki GT5 (tło zamiast jakigoś obrazku z gry tylko w biały prostokąt) wgrywa i pokazuje komunikat błędu 800010009..

mam też wgrane bdemu także żeby nie było..

mam 3.55 kmeaw oraz MM 2.05 inne gry śmigaja z niektórymi trzebabyło powalczyć i przy analogicznych rozwiązaniach z innych gier do tej sytuacji nie bardzo wiem z której strony ugryźć...
dlatego proszę o pomoc, zgóry dziękuję za poświęcony czas...

Ostatnia edycja: