[NOWA GRA] Dying Light na PS4 | WARTO | NISKA CENA | OKAZJA

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Maj 14, 2015
3
0
1
Witam.
Mam do sprzedania grę Dying Light na grę PS4.
Co prawda nie jest to wersja pudełkowa ale jest to gra przypisana do konta PSN więc logując się na konto można ją spokojnie pobrać i grać.
Gra jest z legalnego źródła ( wygrałem kod w konkursie i przypisałem do konta żeby się nie zgubił ). Nigdy nie używałem tego konta i nie grałem w tą grę ponieważ nie mam PlayStation4 co również jest powodem sprzedaży.

Transakcje możemy "zabezpieczyć" poprzez Allegro ( kupujący pokrywa 50% kosztów prowizji ponieważ resztę pokrywam ja ).
Po dotarciu pieniędzy na moje konto podaję wszystkie dane konta osobie która je kupiła, osoba zmienia sobie e-mail i hasło ( jeżeli mój udział będzie potrzebny do zmiany e-maila to chętnie pomogę) i konto jest jej przestaje mnie ono zupełnie obchodzić.

Cena: 100zł

Pozdrawiam !

Ostatnia edycja: