Need For Speed Hot Pursuit PROBLEM !!!!!!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kamilbyq

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
156
0
16
wiem cały czas mam pesa 2009 w srodku. Wydaje mi sie ze to raczej cos innego ale sprawdze włoze moze cos innego tylko za moment bo narazie probuje od nowa aktualizacje pobrac moze to cos da. a jak nie to moze jakieś inne pomysły?
Podmieniałeś kiedyś Eboot.bin? Jezeli podmieniłeś ten plik (np aby grac na 3.41) to odnajdź jego oryginalną wersje i ponownie zamień.

Banaś111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
11
0
1
sciagnąłem wersje na 3.41 ale zminiłem eboot na orginalny i wgrałem nowa aktualizacje wiec powinno działać ale nadal nic cały czas czarny ekran a w prawyw dolnym rogu sie ładuje i tak od 30 min pomyslałem ze moze kiedys zaskoczy. nie wiem moze jakąś inna wersje musze sciagnąc moze ta jest uszkodzona jakas juz sam nie wiem.

Banaś111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
11
0
1
czy moze ktoś wrzucic 1 plik z tej gry a dokładniej podam sciezke do niego jak go znalesc BLES00949\PS3_GAME\USRDIR\UI\MOVIES\750638.VP6 bo moj jest uszkodzony własnie brat mi powiedział ze jak rozpakowywał to mu sie cos takiego pokazało dlatego nie zaczynał tego uruchamiac z gory dzieki. Mam nadzieje ze ktos pomoze.

barthezz

Użytkownik
Użytkownik
Październik 11, 2010
3
0
1
Mógł by ktoś opisać dokładnie krok po kroku jak odpalić ta grę bo nie moge sobie z nią poradzić konsole mam złamana tym sposobem Kmeaw - No Bricking + Backups + PSN wersja gry Need For Speed Hot Pursuit (2010) [Ps3][EUR][MULTi6]BLES00949 .

kuba3167

Użytkownik
Użytkownik
Październik 27, 2010
37
0
6
Mógł by ktoś opisać dokładnie krok po kroku jak odpalić ta grę bo nie moge sobie z nią poradzić konsole mam złamana tym sposobem Kmeaw - No Bricking + Backups + PSN wersja gry Need For Speed Hot Pursuit (2010) [Ps3][EUR][MULTi6]BLES00949 .
Skopiuj grę na dysk twojej konsoli (np.przez ftp co i jak ? : )
Kod:
http://psforum.pl/artykuly-f25/[tutorial]-uruchamianie-backupow-na-ps3-czyli-podstawy-ktore-musisz-znac-954.html
Skopiuj luzem na pendrajwera ;) tą paczkę :
Kod:
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES00949/BLES00949_T2/d8ac17e074d60ef7/EP0006-BLES00949_00-HOTPURSUITDLC2EU-A0102-V0100-PE.pkg
Zainstaluj plik *.pkg poprzez install package files w XMB

barthezz

Użytkownik
Użytkownik
Październik 11, 2010
3
0
1
A jest możliwość z dysku zewnętrznego odpalić tę grę?? bo z ftp ma kłopoty co jakiś czas mnie rozłącza niestety:( i nie mogę skopiować jej.

Shaq

Użytkownik
Użytkownik
Luty 14, 2011
5
0
1
Gra chodzi mi z zewnętrznego bez problemu. Tylko od początku próbuje mi się logować do jakiegoś "autologa" a wyłączyłem online w konsoli.A np. snapshoty tylko online. Można tam się logować bez ryzyka bana itp.?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
czy jest szansa spolszczyć to tak jak w przypadku np. Crysisa 2 przez podmianę jednego pliczku lub katalogu?
sprawdź strukturę katalogów i plików, czy jest katalog o nazwie languages, albo o podobnej nazwie, zawierający pliki językowe.
Jeżeli będzie, to jest pewna szansa, że po podmianie plikami z polskiej wersji będzie działać

nie mam tego NFS więc nie jestem w stanie sprawdzić

claudii

Girl
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
26
0
1
no właśnie nie bardzo..
struktura katalogów dość zagmatwana, w usdirze są katalogi językowe tylko.
Ściągnęłam niby wersję PL ale nie widzę tam takiego katalogu, jest tylko RU, DE, ES, FR, IT....

EDIT: wrzuciłam w całości polską wersję ale tak jak myślałam nie ma save-ów, może na to jest jakiś sposób?

Ostatnia edycja:

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
sorry że odnawiam temat, ale od wczoraj się męcze z tym nfs'em... podmieniałem już ebooty, patche instalowałem z awesome update findera itp itd.
black screen cały czas...:/

moja wersja to BLES00949.

Co na to zaradzić?

djdallas

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 6, 2011
1
0
1
Koledzy mam mały problem, ostatnio jak pożyczyłem znajomemu plejkę usunął mi save'y z nfs'a i chciałem od nowa przejść grę ale już nie chcą się od nowa zapisywać, czy ktoś się już spotkał z takim problemem?
na plejce zainstalowany jest CFW 3.55 kmeaw