Need For Speed Hot Pursuit PROBLEM !!!!!!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
To jest to co tygrysy lubią najbardziej FACHOWA POMOC !!!!
raczej wasze lenistwo, bo wystarczy wpisać BLES00950 do Awesome Update Finder i znajduje ten update bez problemów ;)

// z przykrością się z Tobą zgadzam - pushaty

Ostatnio edytowane przez moderatora:

domestos007

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 7, 2011
53
0
6
to nie lenistwo a brak wolnego czasu :(
nie każdy ma czas wertować całe forum w poszukiwaniu odpowiedniego oprogramowania
zwłaszcza jak się ma rodzinę na utrzymaniu :p

Ostatnia edycja:

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2011
14
0
1
Dzięki patch'owi do polskiej wersji uruchomiłeś ją ? Mi dalej nie działa chyba jednak pobiorę angielską.

mc5

Użytkownik
Użytkownik
Październik 28, 2010
29
0
1
u mnie chodzi ta wersja z wewnętrznego dysku, ale nie mam tej izrelaskiej nakładki (kmeaw) tylko to co w sygnaturze.

odpalane na multiMAN ver 1.13.01 MEGA [20110121_170000]

chodzi mi tylko z płytą , nie fixowałem pliku przy uruchomieniu , nie pamietam natomiast czy daję patch usb czy leci bez

chrzanu

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 26, 2011
56
0
6
Nie da sie grac online jak narazie poniewaz sony wypuscil soft 3.56. Przy brobie logowania do PSN z 3.55 pojawia sie napis zeby zrobic aktualizacje

chrzanu

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 26, 2011
56
0
6
a jaki ma numer polska wersja? To jak mozna grac normalnie w gry po sieci na 3.55??

Wie ktos skad sciagnac wersje BLES00950?

Ostatnia edycja:

prezydent

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
22
0
1
@chrzanu, znalazłem wersje BLES00950, niestety za Chiny ludowe nie mogę jej zmusić do działania. Ona chcę się aktualizować a jak kliknę Anuluj mam black screena. Po zaaktualizowaniu niestety to samo. Tak więc nie polecam.
Pozdrawiam
Prez

kamilbyq

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
156
0
16
@chrzanu, znalazłem wersje BLES00950, niestety za Chiny ludowe nie mogę jej zmusić do działania. Ona chcę się aktualizować a jak kliknę Anuluj mam black screena. Po zaaktualizowaniu niestety to samo. Tak więc nie polecam.
Pozdrawiam
Prez
To dziwne bo mi działa bez problemu.

Chrzanu jezeli chcesz pobrac polską wersje to daj mi znać na PW

Razorez1991

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
133
0
16

Banaś111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
11
0
1
a ja mam problem gra niby się wczytuje ale nic dalej mam wersje Need.For.Speed.Hot.Pursuit.EUR.JB.PS3-BlaZe wie moze ktos co zrobic. Uzywałem juz tego patcha co jest w tym temacie oraz aktualizowałem do wersji 1.01ale ani w tym przypadku ani w tym nie idzie dalej cały czas sie wczytuje.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
a ja mam problem gra niby się wczytuje ale nic dalej mam wersje Need.For.Speed.Hot.Pursuit.EUR.JB.PS3-BlaZe wie moze ktos co zrobic. Uzywałem juz tego patcha co jest w tym temacie oraz aktualizowałem do wersji 1.01ale ani w tym przypadku ani w tym nie idzie dalej cały czas sie wczytuje.
odpalasz grę przez ikonkę płyty z XMB? (musisz przed załadowaniem gry przez backup managera włożyć płytę BD z jakąś oryginalną grą PS3)

Banaś111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
11
0
1
wiem cały czas mam pesa 2009 w srodku. Wydaje mi sie ze to raczej cos innego ale sprawdze włoze moze cos innego tylko za moment bo narazie probuje od nowa aktualizacje pobrac moze to cos da. a jak nie to moze jakieś inne pomysły?