Need For Speed Hot Pursuit PROBLEM !!!!!!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

patrykp32

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 17, 2010
4
0
1
Po pobraniu gry i zgraniu ją na dysk zewnętrzny przy próbie odpalenia w OM wyświetla mi się komunikat: "EBOOT.BIN not found" mimo iż plik ten znajduje się na dysku wewnętrznym. Czy ktoś wie jak to odpalić? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl
Ja próbuje z tym:
Kod:
http://hotfile.com/dl/83343003/ad380bf/hermes-psn-eco-xoeo-cyberskunk-evilsperm-hex.zip.html
zawiera:
- xeoe - PSN Support
- ecosystem_mod - 3.50 Spoof
- math - corrected offset
- 0x82 - debug console
- 0x09 - CECH20A / CECH20B (120GB/250GB Slim) - DYN-001
ale sama emulacja 3.50 nie działa mam black screen

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16

tacim

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 30, 2010
4
0
1
a jest sens dawać Hermesa 3,41 do 3,5 znaczy chodzi mi o to, że NFS nie chodzi mi to już sprawdziłem tylko nie wiem czy dawać do jeila soft 3,41 udający 3,5 chyba o to w tym chodzi.

thenat17

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 22, 2010
217
0
16
www.ps3-hack.com.pl
@tacim
on udawal tlyko po to zeby wejsc na PSn a hermesv4+ spoof 3.55 daje ci mozliwosc, ze przypadkiem ty lub rodzenstwo nie zrobi aktuazlizacji do 3.55 (z 3.41)
zmiana hexa nic ci nie da.

niedlugo da sie odpalić ta gre gdyż na konferecji dotyczacej łamaniu zabezpieczen w konsolach: Chaos Communication Congress 2010 w Berlinie (wczoraj) padły ciekawe informacje : Zaloguj się

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Działający plik eboot.bin dla NFS Hot Pursuit.
Wystarczy podmienić plik i gra powinna działać.

Ten plik eboot.bin jest do wersji BLUS30566, nie wiem czy zadziała wam, jeżeli macie inną - ale zawsze warto spróbować.

Kod:
http://www.mediafire.com/?98x2b088okjjpwy

niedlugo da sie odpalić ta gre gdyż na konferecji dotyczacej łamaniu zabezpieczen w konsolach: Chaos Communication Congress 2010 w Berlinie (wczoraj) padły ciekawe informacje : Zaloguj się
u nas na forum też o tym rozmawiamy. Jak ludzie będą chcieli, to odnajdą twoje forum, nie musisz go reklamować przy każdej okazji :) Wystarczy, że masz już link do niego w swojej sygnaturce.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl
należy podmienić plik i jazda :) - sprawdzone działa :D
Kod:
http://hotfile.com/dl/93932823/64b8bc5/NEED-FOR-SPEED-HOT-PURSUIT_BLUS30566_EBOOT-FIX.rar.html

kamilbyq

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
156
0
16
Tak wiem ze nie odpowiada. Mowiąc wersja chodziło mi o BLUS30566 :)
Ten Eboot.bin działa również z wersją BLES00949

Ostatnia edycja: