Nasze ulubione gry na PS2!!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
Ps2... to były czasy :D Było to dosyc dawno takwięc utkwiło mi tylko pare tytułów przy których spędziłem spooorooo czasu. Chyba największym wymiataczem byl tekken3 ... Coś pięknego ... Thps3 też mi utkwił w pamięci :) Pamiętam że zamawiałem hiszpańską wersje bo już doczekac sie nie mogłem :D Ciężko było z questami ale jakoś dawałem rade :D No i oczywiście GranTurismo!!

seba_0502

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
15
0
1
34
Ps2... to były czasy :D (..) Chyba największym wymiataczem byl tekken3 (...)
Tekken 3 to PSX nie PS2> :p

Moje ulubione gry na PS2:
Final Fantasy X
Final Fantasy XII
Grandia Extreme
.hack// Infection Part 1
.hack// Mutation Part 2
.hack// Outbreak Part 3
.hack// Quarantine Part 4
.hack//G.U. vol. 1//Rebirth
.hack//G.U. vol. 2//Reminisce
.hack//G.U. vol. 3//Redemption
Gran Turismo 4
Tekken 5
God Of War
God Of War II
i wiele innych

Lotor234

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 9, 2010
109
0
16
Jak mój kuzyn miał ps2 to mi najbardziej się spodobały gow 1 i 2 ( tylko w te grałem u niego) i najlepszy w tamtej generacji był brak DLC moda na nie jakoś na przełomie 2008/09 r się zaczęła :/

pk_14

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 29, 2012
15
0
1
Moje ulubione gry ,te w które grałem:
ICO
Shadow of the Collossus
Kingdom Hearts - Seria
itd.