multiMAN 1.16.13 (2.04.2011)

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

madhunt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 15, 2011
2
0
1
Nie no spoko, tylko spytałem czy coś się zmieniło w tej kwesti, widocznie tak mnie nie przeszkadza niech tak zostanie.

kris115

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 14, 2011
2
0
1
Mam problem z podłączeniem dysku NTFS, zrobiłem wszystko wedle poradnika wpisałem poprawnie wartość VendorID oraz ProductID. 0x043e:0x70f1:1 posiadam jedna partycje wiec wpisałem na końcu wartość 1. Po podłączeniu dysk widoczny jest jako ikonka ale nie można nic z niego kopiować ani przeglądać zawartości (jest tylko ikonka bez podania pojemności) . Próbę przeprowadziłem na 2 dyskach i 1 pen-drive 8GB i zawsze to samo. Byłym wdzięczny za pomoc może coś robię źle lub nie działa to z moimi dyskami?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Dlaczego multi nie pobiera teraz okladek gier??
domyślnie ta opcja jest wyłączona.
Jak chcesz ją włączyć to w pliku options_default.ini zmień download_covers=0 na download_covers=1
nastpępnie zgraj ten plik na pendrive, podłącz do konsoli i uruchom multimana (lub zgraj ten plik przez FTP/mendażer plików do /dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/)

jabluszko

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
21
0
1
eee to nie mialo byc obrazliwe. nie denerwuj sie. doceniam co robisz i to jak cholera ! chyba tylko tytul nie zmieniony w temacie...

bartekdy

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 26, 2011
7
1
1
Koledzy mam problem, mianowicie chodzi o MultiMana, nie działa mi ponieważ wyskakuje mi komunikat "multiMAN cannot enable BD-ROM emulator. Functionality may be restricted", próbowałem zainstalować BDEMU tak jak polecaliście ale i tak nadal ten komunikat się wyświetla, instalowałem też kilka wersji MultiMana i w każdym ten sam problem. Co mam robić?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Koledzy mam problem, mianowicie chodzi o MultiMana, nie działa mi ponieważ wyskakuje mi komunikat "multiMAN cannot enable BD-ROM emulator. Functionality may be restricted", próbowałem zainstalować BDEMU tak jak polecaliście ale i tak nadal ten komunikat się wyświetla, instalowałem też kilka wersji MultiMana i w każdym ten sam problem. Co mam robić?
chyba dalej go nie zainstalowałeś. Sprawdzałeś, np przez mendażer plików, czy ten plik znajduje się w katalogu multimana? I dlaczego nie? :p

Kod:
http://www.mediafire.com/?qz89klk8g2uqe09
i skopiuj go przez FTP lub mendażer plików do /dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/

masz kmeaw czy wanikoko?

bartekdy

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 26, 2011
7
1
1
chyba dalej go nie zainstalowałeś. Sprawdzałeś, np przez mendażer plików, czy ten plik znajduje się w katalogu multimana? I dlaczego nie? :p

Kod:
http://www.mediafire.com/?qz89klk8g2uqe09
i skopiuj go przez FTP lub mendażer plików do /dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/

masz kmeaw czy wanikoko?
Wiesz co, ogólnie jestem ciemny w tych sprawach, konsole kupiłem wczoraj i nie znam się za bardzo na tym. Więc wyjaśnie od początku co i jak. Gdy kupiłem konsole miała softa 3.30, zaktualizowałem ją do 3.55 po czym wgrałem Jailbreak'a przy którym jak dobrze pamiętam jak instalowałem wyskoczyło mi jaką wersje wgrać mianowicie czy kmeaw czy gehot i chyba właśnie zainstalowałem gehot, ale nie jestem pewien, nie wiem jak to sprawdzić jak mi dasz wskazówke jak sprawdzić to Ci powiem wszystko dokładnie. No i zainstalowałem multimana i wyskakiwał mi ten znany komunikat, przeczytałem ze trzeba wgrac BDEMU i wgrywałem go przez zakładkę Instal Package Files, niby instalacja ukończona pomyślnie, ale gdy wchodzę w multimana to i tak spowrotem ten komunikat "multiMAN cannot enable BD-ROM emulator. Functionality may be restricted" się wyświetla. Zrobiłem co kazałeś czyli skopiowałem BDEMU przez MultiMana do określonej przez Ciebie ścieżki, ale nie działa bo nadal ten komunikat się pojawia...:( Co moge dalej zrobic?? Dodam jeszcze, że pobierałem BDEMU z tego forum i po rozpakowaniu mam dwa pliki mianowicie BDEMU-355KM.pkg i BDEMU-355WT.pkg no i gdy próbowałem zainstalować BDEMU-355KM.pkg to mi błąd wyskakiwał a gdy instalowałem BDEMU-355WT.pkg to mi instalacja przebiegła pomyślnie niby ale ten komunikat nadal wyskakuja w multiManie i nie mogę pograć sobie w gry z dysku...:(

Ostatnia edycja:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
hm, jak masz samego geohota (bez wuteganza) to może ci niedziałać.
Po zainstalowaniu CFW już raczej nie sprawdzisz, chyba, że masz jeszcze pliki .pup z których aktualizowałeś swoją konsolę, wtedy możesz porównać sumy kontrolne z PS3 Unofficial System Software (aka Firmware) versions (CFW) - PS3Crunch

ja bym ci radził zainstlować 3.55 kmeaw.
W ogóle dlaczego się na geohota zdecydowałeś? teraz prawie nikt go nie używa
kmeaw jest zdeycodwanie lepszym wyborem