Multiman 1.14.02

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

claudii

Girl
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
26
0
1
Wczoraj wieczorem po zainstalowaniu mega wersji, multiman znalazł mi kolejną aktualizację a po zainstalowaniu jej multiman się wysypał, przestał montować kopie i uszkodził mi pliki w jednej grze którą chciałam uruchomić, czy komuś też taka aktualizacja poszła?
Wywalenie i ponowna instalacja pomogła ale już nie aktualizowałam z poziomu multimana.

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
nic takiego nie zauwazylem a dzisiaj robilem upgrade, choc z drugiej strony raz zdarzylo mi sie ze stracilem dane ale to raczej z winy fs-a od sony a nie multimana - musze teraz recznie odszukac te dane i je usunac bo z poziomu xmb sie nie da; z reszta to powszechny przypadek bo czego oczekiwac po czyms co nie wspiera ksiegowania jak chocby raiserfs w linuksie

Ostatnia edycja:

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
imho PMS daje sobie swietnie rade, wiem ze to tylko streaming ale jezeli wziac ze wszystko mozna sobie nim przeslac w zupelnosci wystarcza, chocby formaty bezstratne audio typu FLAC, APE...

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Ale działają bez płyty ^^?
musisz mieć płytę do nowego multimana (od wersji 1.14.xx), jak chcesz bez płyty to możesz spróbować starszą wersję multimana lub rogero manager 7.9c (bo on korzysta z lv2 v6, a multiman korzysta z syscalla36 co powoduje, że potrzeba pyty w napędzie jednak za to jest dużo bardziej stabilny i nie robi zwisów konsoli)

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Październik 8, 2010
16
0
1
Dzieki Silver wkoncu ktoś odpowiedział ^^
Czyli żeby pograć w HR musze po prostu ściągnąć starszego mutlimana lub tego rogera ma sie rozumiec ?

gl4t

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 8, 2011
22
0
1
Jeżeli mam 1.14.0 i chcę osiągnąć 1.14.2 to muszę odinstalować tego 1 po czym zainstalować 2, czy to jest jakaś sama aktualizacja?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Jeżeli mam 1.14.0 i chcę osiągnąć 1.14.2 to muszę odinstalować tego 1 po czym zainstalować 2, czy to jest jakaś sama aktualizacja?
nie musisz nic odinstalować.
Multimana można nainstalować nowszą wersję na starszą bez żadnych problemów

Mozesz też z poziomiu konsoli updejtować naciskając R3

ryo

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2011
9
0
1
Jak zaktualizowałem do wersji 1.14.2 to wyłączył mi się napęd,obojętnie jaką płytkę wkładałem nie było jej widać w XMB ani w BM,nie mogłem odpalić żadnej gry zgranej na wewnętrzny dysk ,pozostał powrót do 1.14.0 i wszystko śmiga po staremu.

Status
Zamknięty.