Multiman 1.13.02

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
ważne
Jeżeli korzystasz z last game, to przed instalacją 1.13.02 usuń ją z XMB, następnie zainstaluj multimana 1.13.02, a dopiero potem zainstaluj last game

Two important things for the next release (01.13.02):

1) New options in the .ini:

clear_activity_logs=1
load_custom_payload=1

The first allows user to turn off pushlist/boothistory log cleanup (requested)
The second allows user to turn off payload.bin loading (FW 3.55).

2) Delete [last_game] app from your XMB and install it after you have multiMAN 01.13.02. There is a serious issue which may cause troubles when [last game] app is installed with multiMAN 01.13.00/01 (during the “Setting data for last played game” screen). The problem is with multiMAN, not [last game] so you can reinstall it later.

Dean

01.13.01/2 -
* Fixed support for CFW 3.55 (KMW/WTG/WNK/GH) and latest PL3 (kmeaw)
* [Last Game] application fixed to support CFW 3.55 (separate download)
* New options in the ini (clear_activity_logs / load_custom_payload)
* Other important fixes
Kod:
http://hotfile.com/dl/98692134/05c1f04/multiMAN_ver_1.13.02_UPDATE_20110122_140000.rar.html
dlaczego jakiś mod/admin mi zmodyfikował mój post zmieniając link do multimana na hotfile? Co to ma być? :(
Przecież link był dobry, i zawierał to co miał zawierać...
jeszcze raz mój link, bowiem ten "dodany" przez moda/admina posiada tylko upadte 1.13.02, a mój ma oprócz tego pełną wersję 1.13.01 na którą to można ten updejt zainstalować:
Kod:
http://www.multiupload.com/T7OTE28F16

Ostatnia edycja:

sajmek

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 14, 2010
46
0
6
No przynajmniej jeden co nie wrzuca wszystkiego na hotfile... Zaraz zainstaluje i sprawdzę czy wszystko działa poprawnie.

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
last game , to jest taki programik do mulimana, dzieki któremu możesz odpalić szybko ostatnio odpalaną grę, przez multimana.....

działą tutaj ftp.? jak tak to jak je odpalić .?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
,,Last game'' ? A co to takiego ?
po zainstalowaniu tego w XMB pojawia ci się pozycja Last Game.
Jeżeli zainstalowałeś Last Game, to multiman przy załadowaniu jakiejś gry ustawia przez sekundę danę do last game, dzięki czemu jak np sobie pograsz, wyłączysz konsolę i potem ją włączysz, to nie będziesz musiał włączać multimana i znowu wybierać gry i ją ładować, tylko wystarczy włączyć last game z XMB, przez co gra od razu załaduje (tzn tak jakbyś wchodził do multimana i ją normalnie ładował).
Taki bajer, mający na celu trochę mniej klikania, czy przydatne, to niech każdy sam oceni.

kwiq

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
5
0
1
Czy multiman często zawiesza Wam konsolę?
Ja łapię freeza średnio co drugie uruchomienie. Czy wiecie co może być przyczyną
CFW 3.55 kmeaw.

Jeszcze jedna kwestia: niektóre gry uruchamiają się tylko bezpośrednio z Multiman, a nie przez XMB.
Program pyta się przed uruchomieniem, czy wyjść do XMB. Niestety bezpośrednio z tego poziomu gra wraca bezpośrednio do XMB? Co można z tym zrobić?
Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Czy multiman często zawiesza Wam konsolę?
Ja łapię freeza średnio co drugie uruchomienie. Czy wiecie co może być przyczyną
CFW 3.55 kmeaw.

Jeszcze jedna kwestia: niektóre gry uruchamiają się tylko bezpośrednio z Multiman, a nie przez XMB.
Program pyta się przed uruchomieniem, czy wyjść do XMB. Niestety bezpośrednio z tego poziomu gra wraca bezpośrednio do XMB? Co można z tym zrobić?
Pozdrawiam
czasami się multiman wiesza, ale to nie jest jego wina, tylko payloada który został w nim zintegrowany, jest trochę zabuggowany. Nowe payloady poprawiają to trochę, mniej freezów, etc więc warto być na bierząco z multimanem.

Gry powinno się odpalać z XMB, czyli jak program się zapyta przed uruchomieniem czy wyjść do XMB, to należy wyjść i następnie z XMB włączyć grę (albo przez /PS3_home/game czy coś takiego, albo jak włożyłeś originalną płytę z grą to przez nią). Uruchamianie bezpośrednio z multimana gier może skutkowac, że niektóre gry się nie uruchomią lub wywali jakiś błąd.

co z ftp w tym multimanie .?
a nie działa? włączasz multimana, potem na komputrze włączasz klienta ftp i się łaczysz do konsoli. Wyskakuje ci jakiś błąd przy tym?

kwiq

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
5
0
1
czasami się multiman wiesza, ale to nie jest jego wina, tylko payloada który został w nim zintegrowany, jest trochę zabuggowany. Nowe payloady poprawiają to trochę, mniej freezów, etc więc warto być na bierząco z multimanem.

Gry powinno się odpalać z XMB, czyli jak program się zapyta przed uruchomieniem czy wyjść do XMB, to należy wyjść i następnie z XMB włączyć grę (albo przez /PS3_home/game czy coś takiego, albo jak włożyłeś originalną płytę z grą to przez nią). Uruchamianie bezpośrednio z multimana gier może skutkowac, że niektóre gry się nie uruchomią lub wywali jakiś błąd.

Problem polega na tym, że żadna gra w tym momencie mi nie działa. Obecnie na zewnętrznym dysku mam Mass Effect 2 i Naughty Bear. O ile pierwsza nigdy nie ruszyła (raz łapiąc czarny ekran, a drugi raz powróciła do XMB), to druga z poprzednimi wersjami Multimana działała, a teraz nie chce. Sprawdziłem także Gaia Manager. Pod tym loaderem obydwie pozycje nie chcą się uruchomić (przymusowe wywalenie do XMB). Czy problemem może być brak jakiejkolwiek płyty w napędzie? Czy instalacja na dysk wewnętrzny pomoże?

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
a nie działa? włączasz multimana, potem na komputrze włączasz klienta ftp i się łaczysz do konsoli. Wyskakuje ci jakiś błąd przy tym?
nie łączy mi się*po wpisaniu ip...
.trzeba uruchomić jakiś odpowiedni profil w multimanie.?

Problem polega na tym, że żadna gra w tym momencie mi nie działa. Obecnie na zewnętrznym dysku mam Mass Effect 2 i Naughty Bear. O ile pierwsza nigdy nie ruszyła (raz łapiąc czarny ekran, a drugi raz powróciła do XMB), to druga z poprzednimi wersjami Multimana działała, a teraz nie chce. Sprawdziłem także Gaia Manager. Pod tym loaderem obydwie pozycje nie chcą się uruchomić (przymusowe wywalenie do XMB). Czy problemem może być brak jakiejkolwiek płyty w napędzie? Czy instalacja na dysk wewnętrzny pomoże?

na dysku wewnętrznym zawsze lepiej, mi nie któ®e gry nie odpalają z dysku zewnętrznego, płyte można wsadzić do napędu to też poprawi sytuacje gry, ja odpalam każdą gre z płytą w napędzie...co mi szkodzi :)

Ostatnia edycja:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
to odpalasz je z dysku zewnętrznego? Jak tak, to próba odpalenia ich z dysku konsoli wydaje się być dobrym pomysłem.

Jeżeli po zgraniu na dysk wewnętrzny dalej gry nie działają, to możesz spróbować fix persmissions http://psforum.pl/artykuly-f25/dlac...rwsza-pomoc-w-przypadku-black-screen-868.html

a co do mass effect 2
yeah actually i managed to get it working. use gaia manager and let it do a small patch. It may freeze at checking DLC i on gaia, in which case switch to multiman and it'll work.
Works fine with MultiMan and the LV2 patch on 3.55.
Works great on KmeawCFW with multiMAN, no patching. [newest version of mM]
z tego co ludzie piszą, to im Mass Effect 2 PS3 EUR JB-NextLevel działa, możliwe, że jak zgrasz te gry na dysk wewnętrzy to ci ruszą, możesz też wtedy spróbować je odpalić z oryginalną płytą BD w napędzie

kwiq

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
5
0
1
to odpalasz je z dysku zewnętrznego? Jak tak, to próba odpalenia ich z dysku konsoli wydaje się być dobrym pomysłem.

Jeżeli po zgraniu na dysk wewnętrzny dalej gry nie działają, to możesz spróbować fix persmissions http://psforum.pl/artykuly-f25/dlac...rwsza-pomoc-w-przypadku-black-screen-868.html

a co do mass effect 2

z tego co ludzie piszą, to im Mass Effect 2 PS3 EUR JB-NextLevel działa, możliwe, że jak zgrasz te gry na dysk wewnętrzy to ci ruszą, możesz też wtedy spróbować je odpalić z oryginalną płytą BD w napędzie
Dziekuje za rady. Gra odpaliła z dysku zewnętrznego po włożeniu płyty i pod Gaia. Custom firmware mam od wczoraj więc najwyraźniej czegoś nie doczytałem. Nie chcę robić offtopa, ale czy Multiman to w tej chwili najlepsza opcja do odpalania kopii zapasowych?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Nie chcę robić offtopa, ale czy Multiman to w tej chwili najlepsza opcja do odpalania kopii zapasowych?
moim zdaniem tak, bo jest aktywnie rozwijany, często się pojawiają nowe wersje, ma też wbudowany manager plików.
Gaia lub rogero złymi rozwiązaniami nie są, ale jak widać aktualizacje pojawią się rzadziej, co nie zmienia faktu, że część ludzi z nich korzysta i nie narzeka.

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Witam , rozumiem ze to jest tylko update do 1.13.01 tak ?
Jak mam multimana 1.2 to jak wgrać tego nowego ?
Znaczy najpierw mam wgrać 1.13.01 a później ten update 1.13.02 ? Czyli starego multimana mam usunąć i wgrać tego nowego ? Jeden gostek mowil że nic nie trzeba usuwać tylko wklejasz ten pkg i to jest tak jakby update na multimana tak ? nie popierniczy mi to cos w grach , ze nie beda sie odpalac ?

ten mm ma mniej freezow ?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Znaczy najpierw mam wgrać 1.13.01 a później ten update 1.13.02 ? Czyli starego multimana mam usunąć i wgrać tego nowego ? Jeden gostek mowil że nic nie trzeba usuwać tylko wklejasz ten pkg i to jest tak jakby update na multimana tak ? nie popierniczy mi to cos w grach , ze nie beda sie odpalac ?

ten mm ma mniej freezow ?
jak masz wersję 1.2 to najpierw zainstaluj 1.13.01 a nastpęnie update 1.13.02.

w linku na multiupload jest wersja 1.13.01 i update 1.13.02, natomiast w linku na hotfile jest tylko update 1.13.02. Nie musisz usuwać stareego, nowa wersja się nadinstaluje. Z grami nic złego nie powinno ci się stać.

Status
Zamknięty.