multiMAN 01.15.05 - 12.02.11

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

atmpitbull

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 15, 2011
155
0
16
chyba wprowadzili jakieś nowe opcję, gry które są na dysku wewnętrznym trzeba Odpalać przez SELECT + X i wtedy działają :)
Kurcze dziwne ja mam 1.15.03 i odpalam każdą grę X. Sprawdzałem nawet przed chwilą na Dead Space 2 ENG, LBP2 PL, Heavy Rain PL

Warson

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
13
0
1
Nie wiem czemu ale po instalacji najnowszego multimana, czy to mnie czy mojemu koledze połowe gier nie da się odpalić... wracam do 1.14 dziwne...

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
jest już 1.15.04

Added ftp server controls in Control Console
Fixed "expand_avchd" option
General perfomance improvment
FTP and USB to Internal speed gain
Code optimization
generalnie bardziej zoptymalizowany kod, poprawki zwiększające szybkość kopiowania przez ftp i usb

Kod:
http://www.mediafire.com/?78do9pw11cwxd21
jest to sam update, do instalacji na wersję 1.15.xx
Alternatywnie można też zupdejtowac na konsoli, poprzez naciśnięcie R3

edit
a oto i linki do base/full/mega
multiMAN ver 1.15.04 BASE For all FW versions
Kod:
http://www.multiupload.com/2I9MDR3WOQ
multiMAN ver 1.15.04 FULL (973 covers) For all FW versions
Kod:
http://www.multiupload.com/2XL6R7EM6T
multiMAN ver 1.15.04 MEGA (973 covers) (39 themes) For FW 3.41 (OFW/CFW), 3.55 (KMEAW/WNK)
Kod:
http://www.multiupload.com/RQGSACSD5U
multiMAN ver 1.15.04 MEGA (973 covers) (39 themes) For FW 3.55 (KMEAW/GH/WTNG)
Kod:
 http://www.multiupload.com/4J4L4S8V5S

Ostatnia edycja:

Jaro19

Użytkownik
Użytkownik
Luty 9, 2011
11
0
1
Witam jestem całkiem zielony co do obsługi PS3 mam wersję 3.55 z LV2 Patcher i MultiMan 1.13 co mi da wgranie wyższej wersji Multimana np 1.15.4 proszę o odpowiedz jestem kompletnie zielony

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Witam jestem całkiem zielony co do obsługi PS3 mam wersję 3.55 z LV2 Patcher i MultiMan 1.13 co mi da wgranie wyższej wersji Multimana np 1.15.4 proszę o odpowiedz jestem kompletnie zielony
zainstaluj sobie tylko multiMAN ver 1.15.04 BASE. (ew. wersję full jeżeli chcesz mieć nowe okładki)
Jakie CFW posiadasz? Jak geohota, to zainstaluj paczkę 355GH, jeżeli inne CFW to zainstaluj paczkę bez 355GH.
Multiman od wersji 1.14.xx nie wymaga odpalania lv2 patchera przed nim, więc nie odpalaj lv2 patchera przed włączeniem multimana

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
by dali lepiej coś nowszego i ciekawszego....usuneli troche tych ekranów, bo po co tyle....i obsługę ftp z poziomu konsoli, by łączyła się z komputerem....

Jaro19

Użytkownik
Użytkownik
Luty 9, 2011
11
0
1
Konkretnie to nie wiem jaki mam CFM kupiłem jak z tymi parametrami które wymieniłem jak mam wgrać nowy multiman bo kompletnie nie mam pojęcia jak to się robi

EDIT: mam zgrane na dysk dużo danych czy instalując multimana 3.15.3 nic nie stracę

// edytuj posty - pushaty

Ostatnio edytowane przez moderatora:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
by dali lepiej coś nowszego i ciekawszego....usuneli troche tych ekranów, bo po co tyle....i obsługę ftp z poziomu konsoli, by łączyła się z komputerem....
wiesz, jak ci się nie podoba, to zawsze możesz napisać swojego backup managera lub używać innego. Multiman jest najbardziej rozwijany ze wszystkich managerów, więc pisanie "by dali lepiej coś nowszego i ciekawszego." jest nie na miejscu.

Konkretnie to nie wiem jaki mam CFM kupiłem jak z tymi parametrami które wymieniłem jak mam wgrać nowy multiman bo kompletnie nie mam pojęcia jak to się robi

EDIT: mam zgrane na dysk dużo danych czy instalując multimana 3.15.3 nic nie stracę

// edytuj posty - pushaty
nic nie stracisz.
To nie wiesz z czym konsolę kupiłeś? Masz w ogóle CFW czy OFW?

masz w zakładcę gry takie coś jak Install Package Files? jak nie, to znaczy że jesteś na OFW. Musisz sobie dopiero CFW zainstalować http://psforum.pl/artykuly-f25/instalacja-cfw-kmeaw-no-bricking-backups-psn-854.html

Jak masz Install Package Files, to po prostu zainstaluj paczkę (bez 355GH w nazwie) pkg. Zgraj ją na pendrive (musi być w FAT32), podłącz do konsoli i w Install Package Files pojawi ci się plik pkg, naciskasz i już zainstalowane

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
może nie jest na miejscu....aczkolwiek, swoje uwagi mogę mówić/pisać....
jest jak najbardziej rozwojowy....ale tak szczerze, to ten rozwój jest przez zmianę nr wersji. Najważniejszą zmianę, którą tak naprawdę odczułem.... To rezygnacja z lv2 a tak to bez większej różnicy....
i nie zlinczujcie mnie, oczywiście się ciesze, że jest. Używam go i uważam za najlepszego Managera....

PS
POP Piaski Czasu jak nie działają tka nie działają...na obojętnie jakiej wersji MM.....

gil08

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
102
0
16
ps3cfw.cba.pl
Jak na dzień dzisiejszy to POP Zapomniane piaski, jak i POP Trylogy 3D działają bez żadnego problemu. Pop Zapomniane Piaski należy odpalać z dysku zewnętrznego za pomocą kombinacji [SELECT] + [X], ot taka drobna, nieznacząca zmiana w MultiManie na niektóre niedziałające gry...

jabluszko

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
21
0
1
Co wy tam gadacie. Mi od 1.15 zaczął nawet działać NfS, z którym miałem przedziwne problemy :) Kocham tę wersję !

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy da rade gry skopiowane Multimanem przeniesc, powiedzmy, na dysk komputera czy na jakąś pamięć zewnętrzną?

Ostatnia edycja:

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
u mnie przy probie zamontowania (select+x) gry z external zawsze wyrzuca komunikat "error occured while parsing device mount table!" a z internal dziala

nie wiem z czym to jest zwiazane

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
no zadziałał ;o ale dopiero na tym najnowszym....na tamtym nie chciał....a znacie jaka wersja jest po polsku.? jaki bles.?

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
mnie pytasz?

zadnej gry z external nie idzie zamontowac przez select+x i wywala ten blad, fix permissions tez nic nie daje, ale to u mnie dlatego zapytalem

szkoda ze gaia nie ma na wanikolo

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
tylko ze ten pop to ten stary z 2008 roku...piaski czasu dalej nie działają....

@blispx...
odinstaluj fixa lv2 multimana reset konsoli....
zainstaluj najnowszego mm...
reset...

ArieLoooPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
117
0
16
no to proszę o linka, która przeszedłeś....bo ja już*ściągałem z różnych źródeł i mi jakoś*nie działa....ja mam bles00840, jak masz tą samą wersje to o eboot.bin i ten plik .sfo....

dziękuję ;]

atmpitbull

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 15, 2011
155
0
16
no to proszę o linka, która przeszedłeś....bo ja już*ściągałem z różnych źródeł i mi jakoś*nie działa....ja mam bles00840, jak masz tą samą wersje to o eboot.bin i ten plik .sfo....

dziękuję ;]
Ja też się przyłączam bo mam tą samą wersję i to samo co kolega.

@gil08 Pewnie nawet nie masz konsoli a Piaski Czasu u kolegi na oryginale przeszedłeś :). Dziwne jedna jedyna gra która mi i koledze nie działa.

gil08

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
102
0
16
ps3cfw.cba.pl
@tmpitbull wiesz posiadam konsolę.
@ArieLoooPL BLES00840 to jest Prince of Persia Zapomniane Piaski, co nie zmienia faktu że właśnie tą wersję posiadam i działa. Proszę tutaj eboot i param.sfo Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! , uruchom tą grę za pomocą najnowszego MultiMANa z dysku zewnętrznego, za pomocą kombinacji [SELECT] + [X] nie ma mowy żeby nie zadziałało

Status
Zamknięty.