multiMAN 01.13.01

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
jest juz nowy multiMAN - ale co tam - chyba kazdy widzi w update i liste zmian ktorych mi sie nie chce pisac :)

w kazdym badz razie jest :)

* Fixed support for CFW 3.55 (KMW/WTG/WNK/GH) and latest PL3 (kmeaw)
* [Last Game] application fixed to support CFW 3.55 (separate download)
* Other important fixes
Kod:
http://hotfile.com/dl/98631545/ebf0ca5/multiMAN_ver_1.13.01_BASE_20110121_170000.rar.html
//na przyszłość podawaj changelog!
brattanek

EpicElion

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 14, 2011
55
0
6
Nie uruchamia się poprzednia wersja tak, a ta zawiesza się na checking system and payload czekałem i czekałem az zresetowałem konsolę i teraz nie mogę tego odinstalować "Uszkodzone dane" jak to wywalić ?

Status
Zamknięty.