multiMAN 01.12.05

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
nic :D Patchowałem jak miałem podłączonego jailbreak'a i fw3.40 żeby poszło z multimana. Jak zaktualizujesz do 3.55 wanikoko nic nie potrzeba tylko backup managera :)

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
Teraz ja mam pytanko. Aktualizowal ktos gt5 patchem 1.05 ? bo juz odpalilem gre ale cos znowu instaluje i widnieje napis ze zostalo 40 min -.- najgorsze jest to ze czekam juz z 40 min i nic sie nie zmienia :D wiecie ile to moze trwac ??

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
rozumiem. Ściągnąłeś tego eboota co tu dalem linka ?? param.sfo nie edytowany ? ja zrobilem to w ten sposob:
1.Sciagnalem patch 1.05 do gt5 (format .pkg)
2.Zainstalowalem
3.Odpalilem w multimanie (patch mode) > gdy pyta sie czy odpalic z multimana klikam Nie i odpalam z poziomu XMB z HDD i dzia la

johnys1

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 9, 2011
24
0
1
Ja mam plik eboot.bin 1.05 ale nie pkg tylko bin. Chciałem zrobić instalke ale nie działą bo ten plik już był wcześniej edytowany. Wiec nie wiem jak go teraz zapakować w pkg. A jak odpalasz patch mode??

Ja mam tą wersje eu BCES00569

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
no tak eboot.bin tylko ja sciagnalem patcha do gry(1.05) ktory juz w sobie mial eboot'a i hula mi :) Patch mode poprzez wcisniecie R1 w multimanie (w gornym prawym rogu powinien sie pojawic napis USB PATCH MODE) Najważniejsze żeby mieć wszystko "oryginalne" czyli nie edytowane itp.
btw. ten patch instaluje mis ie juz z dobra godzine i zostalo "12min" a w cudzysłowiu dlatego gdyż miało trwać 40 min a trwa ponad godzine :D teraz wisi na 12min ... tragedia ...

Ostatnia edycja:

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
dokładnie :D tylko tu na forum wrzucilem patcha do wersji US !! takze jak masz BCES coś tam nie odpali .. trza miec BCUS98114 !!
co do instalacji patcha 7 sekund mi zostalo tylko trwa to juz dobre 15 min -.- ukłon dla panów z polyphony digital :mad:

Status
Zamknięty.