Moskitiery

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

archimen

New member
Użytkownik
Grudzień 18, 2018
5
0
1
Cześć. Chciałbym się Was zapytać, czy ktoś z Was ma może u siebie moskitiery. Czy takie rozwiązanie Waszym zdaniem się dobrze sprawdza? Ja właśnie poważnie się zastanawiam nad zamontowaniem ich u siebie na kolejny sezon, tylko niezbyt wiem czy aby na pewno są one skuteczne... Mace odnośnie tego jakieś porady? Zastanawiam się również co byście powiedzieli na tę firmę z Katowic, która zajmuje się moskitierami http://roleter.pl/Trzeba przyznać, że mają dość duże doświadczenie, więc może warto się bardziej zastanowić nad ich ofertą? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)