Mortal Kombat 9 - problem update

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

pikachu

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 29, 2011
2
0
1
Witam

Mam taki problem

Posiadam PS3 - wersja firmware 3.55, konsola jest "przerobiona", gry odpalam za pomocą programu MULTIMAN

Problem pojawil sie gdy zakupilem oryginalną gre Mortal Kombat 9, po wlozeniu plytki do Playki, gra chce zaktualizowac konsole do wersji 3.56, ja tego nie chce robic bo wiem, że wtedy strace mozliwosc odpalania kopii zapasowych gier

Co moge zrobic by pograc w Mortala ? Jesli sciagne "pirata" z sieci to ona też bedzie chciala zaktualizowac konsole ? Chociaz przyznam, że nie widzi mi sie sciaganie gry z netu i wolalbym odpalic Mortala z tego co mam.

Z góry dziekuje za odpowiedz

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Co moge zrobic by pograc w Mortala ?
Bardzo prosto - za pomocą multimana zrób backup tej gry (czyli zgrasz wtedy mortala z płyty BD na dysk twardy konosli). Dla bezpieczeństwa możesz jeszcze przeż mendażer plików usunąć plik PS3UPDAT.PUP znajdujący się w katalogu z grą (to jest właśnie owe OFW 3.56). Następnie odpalasz tą grę z dysku za pomocą multimana - powinien się sam spytać czy zmienić param.sfo z 3.56 na 3.55. I to tyle, oryginalną płytę z grą możesz schować do pudełka, bo nie będzie ci potrzebna.

pikachu

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 29, 2011
2
0
1
Dziekuje za pomoc :) Mało wiem o PS3, a ta wskazowka na pewno sie przyda rowniez w przyszlosci.

Mimo wszystko problem jest nadal.Po odpaleniu gry wyskakuje błąd 80010017, znalazlem, że znaczy to : 80010017 - Nie można uruchomić gry z Blu-Ray
*Płyta lub czytnik mogą być uszkodzone lub zabrudzone

Na innej stronie znalazlem info, że ''zostały zmienione pliki ktore nie powinny byc zmieniane "

Probowalem odpalac gre z HDD konsoli jak i dysku zewn, caly czas to samo

Jakies pomysly ?

Z góry dziekuje