Mass effect 2 zapisy pilnie potrzebne

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Zipping

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 5, 2014
1
0
1
Witam serdecznie forumowicze,
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem gry mass effect 3 w wersji na konsole ps3. Jako że w odległej przeszłości zdarzyło mi się ukończyć zarówno pierwszą jak i drugą część trylogii mass effect na konsoli xbox 360, nie mogę zaimportować cennych postępów fabularnych, które notabene kosztowały mnie wiele czasu; Z uwagi na powyższe, proszę Was o udostępnienie mi kilku z Waszych zapisów z części drugiej celem zaimportowania podjętych decyzji do mojej nowej gry. Preferuje postaci męskie, podążające ścieżką prawości, które ocaliły Rahnii oraz radę, zniszczyły bazę zbieraczy, pomogły Tali zachować stołek we flocie, ugłaskały Wrexa, poświęciły Kaidana, zaskarbiły sobie przychylność wszystkich członków drużyny oraz nie dopuściły do śmierci któregokolwiek z nich ( z wyłączeniem rzecz jasna nieodżałowanego Kaidana) ; Słowem, w trackie dwuczęściowej kariery wykazywały się wyłącznie niezłomną postawą połączoną z altruistycznymi odruchami, przez co rozumieć należy iż za wszelką cenę powstrzymywały się od sięgania po broń. Świetnie orientuję się co do wysublimowanego charakteru stawianych wymagań, zadowolą mnie więc choćby formy pokrewne. Za wszelką pomoc uprzejmie dziękuję,
Zipping w potrzebie

PS. Protagonista powinien pochodzić z kolonii, i w przeszłości wykazać się bohaterstwem.