Little Big Planet 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

claudii

Girl
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
26
0
1
mam BCUS i przerabiam to na BCES00850 już to robiłam i wszystko działało ale musiałam na nowo wrzucić grę, potrzeba mi tylko plików od Patrycjusz

edit: już nie trzeba - poradziłam sobie inaczej.
A filmiki na ekranach w pierwszym rozdziale wam działają bo u mnie nie, jest tylko czarny ekran.

Ostatnia edycja:

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Październik 8, 2010
16
0
1
Witam mam LBP wersje BCES00850 wgrałem na dysk podmieniłem Eboota i dalej black screen włączane bez płyty wie ktoś oco chodzi ;)?
Napęd nie dziala ^^

hc4fun

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2011
3
0
1
udało sie komuś odpalić eur ver Little.Big.Planet.2.EUR.JB.PS3-FYAH ??

u mnie na CFW 3.55 multiman 1.15.01 (jak i 1.14.00) po odpaleniu gre słyszę po chwili jakiś dźwięk (bip czy cos w tym stylu) i dalej wisi nic sie niedzieje :/ czarny ekran (to samo na int i ex hdd :<)

rezdesign

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
15
0
1
No ja mam problem z odpaleniem. Wyskakuje mi info "Dane gry są uszkodzone. Gra zostanie zamknięta. Aby zagrać w tę grę, należy usunąć dane gry." Kombinuje już jak koń pod górę, sam nie wiem co mam zrobić. Mam wersję BCUS98245. Jakiś pomysł?

=========
Nieaktualne!

Udało się, wywaliłem little big planet 2 pkg i wszedłem przez ftp na dysk wew poszukać jakiś śladów gry, znalazłem folder i go wywaliłem, następnie zaktualizowałem multiman'a i wsadziłem płytkę z oryginalną grą.
Śmiga, aż miło :)

Do tego wszystkiego spolszczyłem sposobem z tego postu: http://psforum.pl/iso-f38/little-big-planet-2-a-841-4.html#post5141

Ostatnia edycja:

jabluszko

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
21
0
1
Do Patrycjusz albo =claudii. Wrzuccie jakiś tutek + potrzebne pliki do spolszczenia. Probowałem kilku sposobów ale wciąż jest pipa i albo nie działa albo wciąż eng. Z góry dzięki.

claudii

Girl
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
26
0
1
pliczków już nie mam, ale zrobiłam je ręcznie wg tego opisu:

Aby odblokować język polski (czyli przerobić z USA na EUR) należy za pomocą dowolnego edytora HEX zmienić:

w pliku PS3_DISC.SFB (z BCUS-98245 na BCES-00850)
w pliku PS3_GAME/PARAM.SFO (z BCUS98245 na BCES00850)
w pliku LICDIR/LIC.DAT (z BCUS-98245 na BCES-00850)
w pliku PKGDIR/PARAM.SFO (z BCUS-98245 na BCES-00850)
zmienić nazwę głównego katalogu z BCUS98245 na BCES00850
oraz skasować istniejące dane (jeżeli już ktoś uruchamiał w wersji EN).

jak będzie mi się chciał to zrzucę pliczki z konsoli i wrzucę tu, jakbyś sobie nie poradził.

rezdesign

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
15
0
1
Pod tym linkiem są przecież gotowe pliki do podmiany
Kod:
http://www.sendspace.com/file/ytobwn
// koduj linki - pushaty

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wudul

Użytkownik
Użytkownik
Luty 10, 2011
8
0
1
A mi sie gra uruchamia do momentu gdy wyskakuje okienko coś tam o trofeach, ze nie nie moze cos tam znalezc czy cos juz nie pamietam dokladnie po czym moge tylko wylaczyc gre:/ mial ktos tak? stworzylem sam folder TROPDIR ale to nic nie dalo:/

spider-sc

Użytkownik
Użytkownik
Luty 13, 2011
99
0
6
miałem 3.41 z nakładką na 3.50 LBP 2 pobrane stąd działało
Kod:
http://mega-ps3.com/mu-littlebigplanet-2-pkgsplates-formesps3
// koduj linki - pushaty

Ostatnio edytowane przez moderatora:

dimsim

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
7
0
1
siema
słuchajcie wgrałem dziś cfw 3,55 kmeaw wg instrukcji zamieszczonej tu na forum - jednakże bez lv2 patchera (czytałem gdzieś tu że przy chociażby ostatnim multimanie nie jest potrzebny).
skopiowałem lbp2 i w zasadzie nic sie nie zmieniło jak miałem dongla usb - też czarny obraz i tyle z grania.
podmieniałem pliki które są w tym temacie zamieszczone i nic.
może ktoś od a do z napisać jak postępować zeby ją odpalić?

Benyy3

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 26, 2011
6
0
1
Witam
Mam Little Big Planet 2 [USA][PS3][Multi16][Spanish][www.consolasatope.com] (wersja BCUS). Wgrałem ją na dysk wewnętrzny konsoli przez serwer FTP i nie wykryło mi gry w Gai. Na MultiMan'ie wykrywa, ale gdy próbuję ją włączyć(z XMB, oczywiście) to wyskakuje mi błąd... Mam CFW 3.55 Kmeaw, próbowałem włączać grę również z PKG Fix File Permissions, jednak błąd dalej wyskakuje. Co mam zrobić ? Grę mam w dev_hdd0/GAMES/BCUS98245 i nie mogę zmienić nazwy na BLES98245. Podczas 1. włączenia gry zainstalowałem update, to coś zmienia ?
Pozdrawiam

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
spróbuj włożyć płytę BD z oryginalną grą i odpalić z ikony płyty

jak to nic nie da, to usuń tego patcha (usuwasz z "Narzędzie danych gier" w zakładce Gra)
i tak samo odpal grę z ikony płyty

Benyy3

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 26, 2011
6
0
1
W napędzie mam zawsze oryginalnego GOW'a 3 ;) Spróbuję usunąć tego patcha, może to coś da.

@EDIT

Dalej nie działa ;/ Jak włączę LBP2 to wyskakuje że musze zaktualizować grę, jak anuluję to wyskakuje błąd 8001002B, jak odłączę PS3 od neta - to samo. Da się coś zrobić, żeby działało bez ściągania nowej wersji ?

Ostatnia edycja:

dimsim

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
7
0
1
to może niech ktoś kto posiada 3.55 kmeaw napisze jak wygląda u niego param.sfo i eboot i może podrzuci to na jakis serwer.
sam posiadam wersje BCUS98245 i tam juz jest 3.41 wpisane w param.sfo przynajmniej.

update.
juz nie potrzebuje

Ostatnia edycja:

borysj5

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 5, 2011
1
0
1
Wrzucalem LBP2 na dwa PS3 i oba latają.
Mam wersje :Little.Big.Planet.2.PS3-JailBreak-MARVEL z ID:BCUS98245.
Pobrałem paczke ze spolszczeniem przez podmianę plików do wersji BCES00850 i okazało sie ze w tej paczce jest eboot od wersji Eng pogrzebalem i skomponowalem z róznych paczek jedną która działa w 100% z dysku zewnetrznego przez MMana 2.09.02 z płytą w napędzie (bez plyty zwiecha)
Usunąlem też wszystkie niepotrzebne pliki z tej paczki i z podmienionym ebootem PL wrzucam tu moze sie komus przyda.
Instrukcja ta sama - podmienic pliki na te z paczki ( nie instalować żadnego patcha ) i grac
Z samej gry wywalic trzeba tez folder EXTRAS
LINK
Lbp_2_pl_+_eboot-pl .rar - download. LINK DO PACZKI