Little Big Planet 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
na geohot robisz paczke podpisujac ja ps3tools, lub szukasz gotowca w necie, instalujesz i wrzucasz gre do tego katalogu co ta paczka pomijajac eboot.bin i param.sfo i uruchamiasz tylko z xmb

na wakinkoko/wutangza ze wzgledu na lv2 wystarczy samo podmontowanie i granie jak z oryginalnego cd i nie ma znaczenia gdzie masz gre mozesz ja miec na penie nawet

ale ja ci nie pomoge bo widze ty sam nie wiesz co masz

Ostatnia edycja:

Defcon1

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
37
1
6
swiezak jestem :p Tym sposobem przerobilem konsole pozniej jeszcze tylko multimana zainstalowalem.

Przygotuj pamięć USB (pendrive), włóż ją do komputera i następnie sformatuj ustawiając
„System plików” na FAT32, tak jak na obrazku.
2. Następnie ściągnij tą paczkę:
Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
Jeśli masz zainstalowaną wersję systemu 3.55 na konsoli (jak sprawdzić patrz na koniec tej
instrukcji), przejdź do punktu 5, a jeśli nie czytaj dalej.
3. Stwórz na pendrive’ie folder o nazwie „PS3” (bez „) a w nim stwórz folder „UPDATE” (bez”).
Ma to wyglądać tak:
„G:\PS3\UPDATE\” (G: jest przykładową literą podłączonego pendrive’a, u Ciebie może to być
np. E, H, J, K itp.)
4. Po ściągnięciu paczki rozpakują ją (np. na pulpit).
Do katalogu UPDATE przekopiuj plik z folderu „1.Oficjalny 3.55”, i wyjmij pendrive’a z
komputera.
Włącz konsolę Playstation 3 i włóż pendrive’a do portu USB konsoli (np. tego bliżej napędu),
poczekaj aż się uruchomi i przejdź do zakładki „Ustawienia” następnie do góry na
„Aktualizacja systemu” i naciśnij X na padzie. Wybierz „Aktualizuj przez nośnik danych”
następnie konsola znajdzie aktualizację i należy ją zaakceptować (X) i naciskać odpowiedni
guzik do przejścia dalej (Nie zaznaczać „wyłącz konsole po aktualizacji”).
!WAŻNE !
NIE WOLNO WYŁĄCZAĆ KONSOLI W TRAKCIE AKTUALIZACJI, MOŻE TO USZKODZIC TRWALE
KONSOLĘ!.
Po ponownym uruchomieniu dla pewności sprawdźmy czy jest zainstalowana wersja 3.55,
przechodzimy do zakładki „Ustawienia” następnie „Ustawienia systemu”, wybieramy
przedostatnią pozycję „Informacje o systemie” jeśli w polu „Oprogramowanie systemu” jest
napisane „Wersja 3.55” to wszystko jest w porządku i przechodzimy do kolejnego punktu.
5. Podepnij pendrive’a pod port USB komputera (jeśli nie jest podpięty), przekopiuj plik z
folderu „2.Gehot” do folderu UPDATE na pendrive’ie (należy usunąć lub nadpisać poprzedni
plik jeśli korzystałeś/aś z punktu 4).
Ma wyglądać to tak:
Po przekopiowaniu włóż pendrive’a do portu USB konsoli i włącz konsolę (jeśli nie jest
włączona) następnie przejdź do zakładki „Ustawienia” przejdź do góry na „Aktualizacja
systemu” i naciśnij X na padzie. Wybierz „Aktualizuj przez nośnik danych” następnie konsola
znajdzie aktualizację o nazwie („3.55 jb”) należy ją zaakceptować i naciskać odpowiedni guzik
do przejścia dalej.
!WAŻNE !
NIE WOLNO WYŁĄCZAĆ KONSOLI W TRAKCIE AKTUALIZACJI, MOŻE TO USZKODZIC TRWALE
KONSOLĘ!.
6. Podczas aktualizacji konsola wyłączy się i może mrugać ekranem i zacznie piszczeć (8
dźwięków), i powinna się wyłączyć sama. Jeśli już się wyłączyła należy włączyć ja ponownie
(można wyjąć spokojnie pendrive’a).
7. W zakładce „Gra”, powinna pojawić się nowa ikona (folder) o nazwie „Install Package Files”

mac167

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
2
0
1
Witam wszystkich !
Dopiero co zainstalowałem CFW 3.55 kmeaw z myślą właśnie o LBP 2. Po odpaleniu gry przez najnowszego multiman'a (1.3.0.0) i użyciu lv.2 patchera wyskakuje mi informacja "Dane gry są uszkodzone. Gra zostanie zamknięta. Aby zagrać w tę grę, należy usunąć dane gry". Jedyną możliwością ruchu jaką wtedy mam jest wyjście do XMB. Wie ktoś z was o co może chodzić ? Grę wsadziłem do folderu "gamez" w hdd0. Może to jest problem ?

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
sredniowiecze.zdrowo.info.pl
Witam wszystkich !
Dopiero co zainstalowałem CFW 3.55 kmeaw z myślą właśnie o LBP 2. Po odpaleniu gry przez najnowszego multiman'a (1.3.0.0) i użyciu lv.2 patchera wyskakuje mi informacja "Dane gry są uszkodzone. Gra zostanie zamknięta. Aby zagrać w tę grę, należy usunąć dane gry". Jedyną możliwością ruchu jaką wtedy mam jest wyjście do XMB. Wie ktoś z was o co może chodzić ? Grę wsadziłem do folderu "gamez" w hdd0. Może to jest problem ?
Nie, to nie jest problem. Jeżeli MultiMAN widzi grę, oznacza to, że wrzuciłeś do odpowiedniego katalogu. Po pierwsze, usuń wszystkie dane LBP2 (Menu Gra > Narzędzia danych gry) i podczas pierwszego rozruchu nie instaluj żadnych aktualizacji (o ile takowe istnieją). Poza tym, sprawa LBP2 była już poruszana gdzieś na forum, więc poszukaj. Ponad to, zachęcam do lektury:

psforum.pl/artykuly-f25/dlaczego-moje-backupy-nie-dzialaja-pierwsza-pomoc-w-przypadku-black-screen-868.html

Ostatnia edycja:

mac167

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
2
0
1
Wczoraj w okolicach 24 udało mi się nareszcie uruchomić grę. Najpierw odpaliłem lv2 patchera, potem multiman'a i załadowałem grę do XMB, a następnie uruchomiłem PL3_Fix_Permissions. Czy któryś z kroków już nie jest potrzebny do ponownego uruchomienia gry ?

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
30
mi tam wszystkie gry dzialaja - ale z ta gra mam problem - czarny ekran - ale moze temu ze mam error instalujac PKG? - czemu mam error? pkg znajdowal sie w paczce od MARVEL

EDIT:

nie wazne - WSZYSTKIE gry mi dzialaja bez pl. w napedzie - a ta wredna jako jedyna - musi miec go w napedzie - to samo Black Ops

idzie sie niezle zamotac

taki np.

Killzone 2 - odpali sie bezposrednio z multiman - bez plyty
ale GT5 juz nie (ale dziala bez plyty) i trzeba ja juz przez app_home

a taki LTP2 to trzeba wszystkie sztuczki razem zastosowac :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marcino24PL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
6
0
1
Witam mam problem z LBP2, a wlasciwie gdy wlaczam gre wyskakuje blad 80010009 naped dziala. Co robic? Moze mam zlego eboota? Jesli tak to prosze o eboota do wersji BCES00850. Pozdrawiam.

claudii

Girl
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
26
0
1
No to prosze, mam nadzieje ze bedzie zrozumiale, nie testowalem na innym FW ale moze tez pojdzie. Gra smiga po polsku, bez dysku w napedzie i z dysku wew.

LBP2 PO POLSKU DO LBP2MARVEL Kmeaw CFW 3.55

Kod:
http://rapidshare.com/files/443477195/LBP2_PO_POLSKU_DO_LBP2MARVEL_Kmeaw_CFW_3.55.rar
//koduj linki! brattanek

Download not available, mogę prosić o reupa albo inny serwer?