Little Big Planet 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Doberman

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
110
0
16
Zasadniczo, używa się go wtedy, gdy manager backup'ów nie widzi jakiejś wrzuconej przez Ciebie gry lub ma problemy z jej odpaleniem. Jednorazowo, po wrzuceniu danej gry / manager'a / programu / plików na dysk wewnętrzny konsoli.

Ok,zrozumiałem.
Czy komuś udało się odpalić LBP 2 po pl?

Patrycjusz

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 11, 2010
33
0
6
Ok,zrozumiałem.
Czy komuś udało się odpalić LBP 2 po pl?
Po wielu probach na 3.41 przeskoczylem na Kmeaw CFW 3.55. Powiem ze warto. Gierka smiga z dysku wew. po polsku bez plytki w napedzie, no i jest online. Jak bedzie potrzeba, zrobie tutka :)

Chcialem edytowac posta ale nie potrafie w Chrome. Oto dowod ze giera smiga. Wlasnie biore sie za tutka i wrzuce z plikami potrzebnymi by gra dzialala.

Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting LBP2 po polsku

Patrycjusz

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 11, 2010
33
0
6
No to prosze, mam nadzieje ze bedzie zrozumiale, nie testowalem na innym FW ale moze tez pojdzie. Gra smiga po polsku, bez dysku w napedzie i z dysku wew.

LBP2 PO POLSKU DO LBP2MARVEL Kmeaw CFW 3.55

Kod:
http://rapidshare.com/files/443477195/LBP2_PO_POLSKU_DO_LBP2MARVEL_Kmeaw_CFW_3.55.rar
//koduj linki! brattanek

hamerpl

Psmaniak
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
129
1
16
Tak udało też mi się zrobić, ale potwierdzam też że wersja
Kod:
Little.Big.Planet.2.EUR.JB.PS3-FYAH
Działa i jest po Polsku bez kombinatoryki ; d

Defcon1

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2011
37
1
6
Witam
Sciaglem Little.Big.Planet.2.EUR.JB.PS3-FYAH skopiowalem ja do dev_hdd0/game ale nie wiem co zrobic dalej ?? mam zainstalowenego multimana cfw 3.55

blispx

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
107
0
16
recznie w multimanie w menegerze uruchom eboot.bin lbp2 i tyle, ew przenies dane do katalogu z ktorego "czyta" mm, pewnie /dev_hdd0/GAMES/