Kupno PSP

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Qvstra

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
18
0
1
Siema!

Planuję kupić sobie PSP, używane, najlepiej model 3004, oczywiście przerobione. Jednak mam pytanie: czy po przeróbce będę mógł grać w tryb multiplayer (w moich pirackich grach) i czy będę mógł przeglądać internet przez wi-fi? A tak, w ogóle: opłaca się jeszcze kupować PSP? :D

Edyta: Do modów: nie wiedziałem gdzie ten topic umieścić, pomyślałem, że ten dział będzie najlepszym miejscem, jeśli coś jest nie tak, proszę o przeniesienie. ;]

MiŚ

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 23, 2010
60
0
6
Kiedyś mimo posiadania cfw można było grać przez sieć bez żadnych konsekwencji, nie wiem jak ma się to teraz. Przeglądać www możesz na pewno bez żadnego ryzyka.
Czy opłaca się? moim zdaniem jest to wydanie pieniędzy w błoto, tym bardziej jeśli posiadasz, lub posiadałeś ps2. Kieszonsolka jest duża, bywają problemy przy jej chowaniu do kieszonki ze względu na gabaryty. Gier jest dużo, ale te w które naprawdę warto zagrać ujrzały się też na innych platformach. Wiec jeśli nie masz na co wydać pieniędzy, i nie masz mp3/mp4 albo dobrego telefonu to możesz się pobawić taką zabawką, ale uwierz, że na tylko na chwilę.

Aha, jedyne co może faktycznie przeważyć nad kupnem to obecność dwóch mocnych części gow'a.

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Co do grania w Multi przez sieć to mimo, że posiadam PSP nie znam odpowiedzi bo nigdy nie próbowałem - a mam soft 5.50 GEN D3

Jeśli chodzi o wybór modelu to 3000 nie da sie przerobic na stałe - tylko przerobka tymczasowa, ktora powraca do ustawien fabrycznych po wylaczeniu konsili.

Ostatnie modele przerabialne na stale to 2000 (SLIM), ktore nie mialy zamontowanej plyty glkowne ta 088v3.

Jak dla mnie PSP to bardzo dobry wybór. Wciąz wychodza fajne gry, grafika swietna, idealny kombajn na podroze.

Dochodzi tylko kwestia wyboru modelu - dla mnie 2000 to idealny wybor, bo wiekszosc da sie przerobic, ewentualnie mozna juz kupic przerobiona..

Zalewa

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 6, 2011
39
0
6
psp ogolem mialem fata ... ktorego przeobilem sobie i smigal mi elegancko tylko fakt faktem ... gry strasznie nudne i lipne wychodza na psp ...
czy teraz sie oplaca ? no poczekalbym na twoim miejscu na psp2
tak naprawde jest to pozeracz czasu ...
rok w plecy w szkole mam przez psp ;d;d;d na kazdej lekcji mucilo sie z kolezka przez bt itp ;d

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
psp ogolem mialem fata ... ktorego przeobilem sobie i smigal mi elegancko tylko fakt faktem ... gry strasznie nudne i lipne wychodza na psp ...
czy teraz sie oplaca ? no poczekalbym na twoim miejscu na psp2
tak naprawde jest to pozeracz czasu ...
rok w plecy w szkole mam przez psp ;d;d;d na kazdej lekcji mucilo sie z kolezka przez bt itp ;d
Narzekasz, narzekasz , a później piszesz ile to czasu poświęciłeś na granie :p (żart)

A tak poważnie to PSP dla mnie jest świetnym rozwiązaniem na podróż, czasem w pracy (jak nie ma dużo do roboty), dla studentów na wykłady to już w ogóle kosmos... trzeba tylko wiedzieć w jakie gry grać - ale to już w innym dziale.

Do tego dochodzi możliwość używania skype (czyli będąc za granicą w hotelu z WiFi, można się za friko połączyć z rodziną, a nie marnować kasę na połączenia komórkowe)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Posiadałem psp i musze powiedzie ze byłłem mile zaskoczony tym co to malenstwo potrafi nie ma co sprzęt wart polecenia szkoda tylko ze nowe wersje stoja tak drogo ;)

Johny8564

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 3, 2011
2
0
1
Ja posiadam PSP Fat i jestem zadowolony.Przerobiłem na soft 5.50 GEN D3 i do tego łatke Prometheus.Gry jakieś wychodzą,więc według mnie opłaca się kupić PSP.Jeżeli przerobisz możesz dodać wiele fajnych dodatków jak GG i inne.Konsola dobra na wycieczki i długie podróże.Wiec ja ci polecam.