Kupno PSP

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16
Witam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić PSP. Jest tego kilka modeli. Którymi warto się interesować? Oczywiście do PSP od razu leci CFW wiec pytam czy są jakieś ograniczenia co do FW? Na co zwracać uwagę dokonując takiego zakupu? PSP będzie używką z Allegro.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
34
gamerhelper.net
Stare ''fat'y'' są w pełni modyfikowalne, czyli możesz zrobić co chcesz, slimy można przerobić , ale chyba wszystkie homebrew nie działają, seria 30.. ciężko mi powiedzieć , coś się tam da pokombinować.

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
ja osobiście polecam PSP z serii 2000 czyli SLIM.

Podstawą przy zakupie PSP Slim, która ma być przerobiona jest to czy jest ona wyposażona w płytę główna inną niż ta-88v3.

PSP Slim (2xxx) z płytą ta-88v3 nie są "przerabialne" na stałe. Są już oczywiście tak zmodyfikowane softy "tymczasowe", które można szybko wgrać na poczekaniu (gdy rozładuje się bateria) i może to zrobić każdy, nawet mało doświadczony użytkownik - ale PO CO?

Ja osobiście mam Slim z softem 5.50 Gen-d3 i śmiga bardzo dobrze. W przypadku nowszych gier warto doinstalować prometheus, ale ja na razie nie miałem takiej potrzeby.

Jest też wiele innych CFW do PSP, ale ja na ten temat nie posiadam konkretnej wiedzy.