Kupno konsoli 1TB

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 16, 2016
1
0
1
Mam do Was pytanie odnośnie zakupu konsoli. Chciałbym kupic PS4 na razie gołą bez dodatkowych gier które sztucznie podnoszą cenę konsoli.

Znalazłem taką aukcję Konsola SONY PS4 1TB CUH-2016B Jet Black HIT ! (6646758302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Cena dobra, model taki jaki mnie interesuje ale pytanie czy po zakupie takiej konsoli nie będzie problemu z jakąś gwarancją na podstawie dokumentu, który wystawi sprzedawca ?