Kupię przerobione PS2 z padem

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

rwrhwbot

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 30, 2014
1
0
1
Cześć,
Zbliżają się Mikołajki, wyoadałoby kupić coś mojemu chrześniakowi. Myślałem nad PS2. Chłopiec ma 8 lat i raczej grafika nie będzie mu przeszkadzać, tyn bardziej biorąc pod uwagę ilość dostępnych gier. Szukam PS2 (najlepiej slim) z przynajmniej jednym padem w zestawie oraz przeróbką. Cena do uzgodnienia.

PS. A z innej beczki, czy w przypadku PS2 kupno kabla Component coś daje?

szalwin666

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 8, 2014
1
0
1
Witam. Tak kabel component testowałem na Monitorze LED LG 22" fullHD. na zwykłym AV 3x rca słabiutko to wychodziło... Kabel ten znacznie zwiększa ostrość obrazu i powoduje że naprawdę przyjemnie się na to patrzy. pozdrawiam.