Kupicie?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Wrzesień 8, 2010
145
0
16
30
Nie wyjdzie, przecież już pojawiają się przedpremierowe zamówienia:

Model z 3G

PlayStation VITA + 3G [NGP] (PlayStation Vita) - sklep ultima.pl

Model bez 3G

PlayStation VITA [NGP] (PlayStation Vita) - sklep ultima.pl

Jedno tylko co mi chodzi po głowie odnośnie modelu 3G- na jakiej zasadzie będzie on funkcjonował? Czy na zasadzie zdrapek 100zł z których pobierane będą opłaty za korzystanie z internetu, czy na zasadzie możliwości "przełożenia" karty SIM do konsoli? Jak to będzie?

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl
Nie wyjdzie, przecież już pojawiają się przedpremierowe zamówienia:

Model z 3G

PlayStation VITA + 3G [NGP] (PlayStation Vita) - sklep ultima.pl

Model bez 3G

PlayStation VITA [NGP] (PlayStation Vita) - sklep ultima.pl

Jedno tylko co mi chodzi po głowie odnośnie modelu 3G- na jakiej zasadzie będzie on funkcjonował? Czy na zasadzie zdrapek 100zł z których pobierane będą opłaty za korzystanie z internetu, czy na zasadzie możliwości "przełożenia" karty SIM do konsoli? Jak to będzie?
mysle ze karta sim operatora sieci komorkowej :)

MrDraiger

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 18, 2011
7
0
1
Jasne że kupię. Dlatego założyłem tutaj konto :D Nie wiem tylko czy kupię konsolkę na premierę zależy ile uzbieram kasy do lutego. Ale kupię, prędzej czy później, nie ma innej opcji, tym bardziej że PSP nie miałem na własność, ale sporo pograłem na konsolkach kumpli, Tekken 5 DR miażdży, a się okazuje że PSVita będzie odpalał gry z PSP : ) Jeśli chodzi o kwestię ekonomiczną to raczej ją przerobię, fakt że nie pracuję bo za młody jestem i obecnie nie stać mnie żeby kupować gry za +150zł i to średniej jakości na handhelda, z czego gry pewno będą trwały po kilka godzin... Już wolę kupić dobrą grę na PCta. Chociaż jeszcze zobaczę jak to będzie. Na tą chwilę to bym chciał kupić Uncharted Golden Abyss (no, w zasadzie to razem z konsolką), później Assassin's Creeda który powstaje na Vitę i pełnoprawnego tekkena (Nie żadne tekken x street fighter). Swoją drogą to czy na PSN będą jakieś darmowe gierki na wzór tych z android marketu? Vita się nadaje do takich angry birdsów i tak dalej :p

RoGu

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 9, 2012
1
0
1
Ja posiadam, PSV od 2 dni i powiem że jest to naprawde dobra konsola.
Dobrze leży w rękach.
Układ przycisków jest w miarę ok.
Co do gierek to jeszcze je testuję, jak skończe to dopisze resztę.

Sorry że troche mało na temat konsoli ale jakoś nie chce mi sie rozpisywać, jak macie pytania to czekam.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
29
Wiadomo ze gry beda po 200 i beda online passy Brawo sony brawo :) sprzedaż spadnie o 60% ,co zreszta w samej japonii widać po tych obniżkach cen

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
0
16
Ja tam poczekam aż będzie do kupienia za jakieś 6 stówek, a najlepiej żeby do tego czasu już była jakaś przeróbka :D Jak mam zapłacić 1k za konsole i gry po 200zł które w większości będą portami z ps3 to podziękuję.

MrDraiger

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 18, 2011
7
0
1
Test konsoli PlayStation Vita str. 1 - Jacek [Keii] Kielak - Gry Publicystyka Polecam przeczytać cały artykuł, chyba pierwszy porządny przegląd Vity na "papierze" jednak brakuje opisu najważniejszej rzeczy - grania.

Jak czytam takie wiadomości to coraz bardziej chcę Vitę, jednak jak ochłonę to wracam do punktu wyjścia i Za vitę mogę dać max 1000zł i to razem z Uncharted Golden Abyss, trudno, poczekam aż obydwie te rzeczy stanieją... i wyjdą tańsze zamienniki do karty pamięci. Obadajcie ździerstwo Sony, daje karty pamięci predefiniowane tylko na Vitę, bardzo drogie i zmuszają nas do ich kupna bo bez nich nie da rady zapisywać stanu gry w większości tytułów... Bo tak trudno na karcie z grą wydzielić 10mb na save'y....