Kupić ?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

MyManiek555

Użytkownik
Użytkownik
Październik 6, 2013
1
0
1
Witam.
Szukam GTA V po jakiś tanich cenach i znalazłem na Tablicy.
Tylko jest z Zielonej Góry a ja mam tam daleko.

Więc zmówiłem się ze sprzedającym czy można wpłacić na konto.

No ok wszystko spoko, ale coś mi tutaj nie pasuje.

Czemu sprzedający wystawił GTA V za 130 zł ?

I kolejne : rozmowa na gg;

Ja:
a nie ma możliwości płatności przy odbiorze?

Sprzedający:
nie bardzo, bo kiedyś przesyłka do mnie już wróciła, a obecnie nie mam możliwości na wydanie około 30zł na wysyłke do Pana i powrót do mnie...

Ja:
a dlaczego na tablicy jest Zielona Góra a dane Warszawa ?

Sprzedający:
Stary adres męża, jeszcze nie zmienił w banku z braku czasu, a przeprowadzaliśmy się niedawno.
-----------------

Tutaj są dane:
55109000755339081070429453
Arkadiusz Sikorski
02-818 Warszawa
Kolibrów 14

---------
Link do tablicy:

HTML:
http://tablica.pl/oferta/gta-v-grand-theft-auto-v-pl-ps3-ID3PqpL.html#85667490a4

Czy kupić to ?

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
To się z nim zagadaj, że wpłacisz mu zaliczkę 30zł (i żeby za to wysłał za pobraniem) resztę dopłacisz przy odbiorze. Ty jak stracisz to 30zł, a koleś jak się nie zgodzi to będzie można uważać, że coś kombinuje.