ktos uzywa to True Blue ?? TB niby JB2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

dymowskia

Użytkownik
Użytkownik
Październik 3, 2010
55
0
6
tak jak w temacie ktos to uzywa ma z tym jakies doswiadczenie
czy warto to kupowac czy czekac az kiedys znowu beda chodzily gry bez wydawania zbednej kasy ??
bo w sumie to kupilem ps3 jak jb wszedl
od pol roku konsola nie uzywana i zastanawiem sie nad kupieniem tego TB lub sprzedaniem ps3 i kupieniem xbox

jakies sugestie prosze

pozdrawiam

c.j198666

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 15, 2011
7
0
1
To ja może odpowiem i zadam kolejne pytanie TB działa na tej samej zasadzie co pierwszy JB i korzysta z własnego CFW 3.55 specjalnie przygotowanego pod doungla obsługuje gry powyżej 3.55 ale jest mały haczyk musimy te gry paczować specjalnie przygotowanym ebootem pod TB na szczęście są one ogólnie dostępne a nawet ostatnio grupa PARADOX którą chyba każdy zna od strony cracków na PC zaczęła takowe ebooty wypuszczać w ogromniej ilości. Gry które chodzą do 3.55 nie wymagają paczowania. To by było na tyle aha ostatnio pojawił się klon TB tak zwany JB-King który oferuje te same funkcje co TB ale w bardziej przystępnej cenie (35$) z tym ze grupa która wydała TB zrobiła ostatnio straszne świństwo użytkownikom JB-King i wydali 7 ebootów które użyte z JBK powodowały format dysku twardego w konsoli (wyszła już aktualizacja niwelująca ten błąd ) to by było na tyle tak czy siak według mnie na chwilę obecną te doungle to jedyne sensowne rozwiązanie bo nie zapowiada się żeby ktokolwiek wypuścił nowe CFW

A moje pytanie brzmi co sądzicie o Cobra Usb używa ktoś jakieś opinie i co z grami powyżej 3.55

Pozdro

leinad86

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 8, 2010
26
0
1
TB można kupić w kraju za 300 zł, z chin można kupić za jakieś 50-60$ wiec nie wiele mniejsze pieniądze. Natomiast ostatnio pojawił się klon pod nazwą JB King który ma takie same opcje, czyli odpalanie gier powyżej 3.56... i kupić go można za 40$. Czyli zakupy w granicach 150 zł z przesyłką!

Takie pieniądze można wydać w sumie zwraca się po jednej grze ;p Pytanie tylko czy obsługuje gry przerobione pod TB czy też można grac bez żadnych fix cz podmienianych ebootów?

Jakie są wasze opinie ewentualnie może macie jakieś wiarygodne źródło w tym temacie?!

88majki88

Użytkownik
Użytkownik
Maj 12, 2011
18
0
1
można grac bez żadnych fix cz podmienianych ebootów
z tego co czytalem, to czy z tb czy z tym jb king nie pograsz bez EBOOT PATCH TB od PARADOX'a (mowa oczywiscie o grach z FW 3.56 +), bo nie widze, zeby ktos inny wydawala fix'y, czyli dzialanie ma chyba takie same

mysle, ze jak ktos duzo gra, to warto wydac nawet i te 300 pln

leinad86

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 8, 2010
26
0
1
mysle, ze jak ktos duzo gra, to warto wydac nawet i te 300 pln
Nie raz miałem tak, że pobrałem grę wrzucam na dysk odpalam i ... po 10 min wyłączam bo szkoda gadać. Cena gry ok 80-200 zł na ps3 więc inwestycja faktycznie porównywalna przy zakupie dwóch gier.

Mimo to poczekam jeszcze z zakupem TB. Poszukam czegoś o tym tańszej wersji... jednak stówkę warto zaoszczędzić i na piwko lepiej wydać ;p

c.j198666

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 15, 2011
7
0
1
Jak napisałem wyżej JBKing to to samo co TB korzysta z tych samych ebootów ale grupa która wydała TB ostatnio wypuściła lewe ebooty które przy użyciu z JBKing powodowały format dysku w konsoli niby ludzie z JBKing już wydali poprawkę do swoje CFW która niweluje ten błąd ale sytuacja może się powtórzyć za jakiś czas robią sobie na złość po prostu bo jedni sklonowali drugich szkoda tylko że kosztem użytkowników :(

Darklight

Użytkownik
Użytkownik
Luty 27, 2011
27
0
1
No ja też narazie czekam. Już raz zmarnowałem pieniądze wydając 160 zł na E3 flashera swego czasu i nie długo po tym (około 3 miesiące) wyszedł CFW 3.55. Tak więc raz już wydałem kasę na śmietnik i nie specjalnie zabieram się za TB