Kopiowanie obrazu o nietypowym rozszerzeniu

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
Witam
Bez owijania, od bardzo krótkiego czasu jestem posiadaczem konsoli PSP 1004 i trochę jeszcze nie ogarniam :]
1. Pobrałem grę Harvest Moon:BTN ale po wypakowaniu z rara nie jest ona w formacie ISO czy CSO tylko są tam dwa pliki:
EBOOT.PBP
KEYS.BIN
Co mam zrobić żeby uruchomić tę grę?
soft mam chyba 6.60 (naciskam select na 'goło' i wyskakuje mi jakieś dziwne menu - na samej górze mam cyferki i to chyba nr softu)
2. nie chcę zakładać drugiego tematu więc skorzystam z okazji
Gram sobie w GOD of WAR i lokacje co chwila przycinają, tak jakby wczytywało nowy obszar.
a.jest to normalne
b.wina softu
c.wina konsoli
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Co do harvest moon o ile pamiętam trzeba zrobić oddzielny folder EBOOT i tam umieścic obraz

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
dacie radę mnie jakoś przekierować do tutoriala ?
no i chciałbym poznać odpowiedź dotyczącą tych ścin, płynność gry spada mi do ok. 20FPS i to dosłownie co chwila
da się to wyeliminować wgrywając inny/nowszy soft czy tak już po prostu jest ?

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
@Góra
mam soft 6.60 LME 1-6 i chciałbym pograć w starsze gry - podlinkuje ktoś jakieś sensowne info dotyczące wgrania emulatora ps1 lub udzieli fachowych rad ?

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Gry w formacie EBOOT.PBP wrzucasz do PSP/GAME/Folder z nazwą gry/TU o ilę mnie pamięć nie myli

Ostatnio edytowane przez moderatora:

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
Wgrałem tak jak podałeś i wyświetla się jako Corrupted Data (uszkodzone).
pobrałem wstawkę z innej strony i również to samo.