Kontroler - pytania.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

GreQu

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 2, 2015
8
0
1
Cześć.
Mam kilka pilnych pytań dotyczących pada PS4.

Czy konsola lub pad poinformuje mnie o naładowanym padzie, gdy konsola jest w trybie uśpienia ?
Czy da się dokładnie sprawdzić ile % zostało baterii do wyczerpania ? Naładowana bateria to trzy kreski i spada w dół i nie wiadomo ile zostało % do wykorzystania....
Jedno mnie wkurza, nie mogę określić kiedy bateria jest w 100% naładowana, bo padła mi bateria i jakoś po 1h już były trzy kreski a w trybie uśpienia jak narazie świeci się cały czas na pomarańczowo...

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
29
1 Tak , naładowany pad przestaje mrugać
2 Nie paski są stanem naładowania
3 Ładuj pada regularnie przez jakiś czas gdy już się wyłączy z czasem będzie działać lepiej

GreQu

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 2, 2015
8
0
1
1 Tak , naładowany pad przestaje mrugać
2 Nie paski są stanem naładowania
3 Ładuj pada regularnie przez jakiś czas gdy już się wyłączy z czasem będzie działać lepiej
Nie wiem jak u was, ale u mnie w czasie ładowania pad w trybie czuwania konsoli, pad i konsola świecą stale na pomarańczowo...