konto z grą na ps4 problem

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 25, 2014
5
0
1
Witam, otoz kupiłem konto z grą na ps4 , wszystko ładnie się sciągnęło, grałem nawet , jednak po jakims czasie wyskoczyła informacja ze sie wyłączy bo coś licencja sie nie zgadza... chciałem w opcjach psn przywrocic licencje i ustawic konto jako ps4 podstawowe, jednak ani jedna ani druga opcja nie jest aktywna.... mam teraz kłódki na moim koncie i na zakupionym , nie moge odpalic gry... co robić ?
jakies porady ?

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 25, 2014
5
0
1
w sensie na konta moge sie zalogować o tak ale do psn juz nie , na inne konto zrobione tez nie.... przeciez zaatakowali ddosem ;p Jak naprawią psn to sprawdze o co kaman

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 25, 2014
5
0
1
Działa juz PSN. Na koncie z grą mogę przywrocic licencje , nie mogłem jednak ustawic konta podstawowego bo wyskakuje informacja ze mam dezaktywowac inne konto.... Na koncie z grą nie ma kłudki na grze i moge grać, ale na moim głównym koncie kłótka jest i grac juz nie moge... Jakies porady ?

Apocalypto

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2014
6
0
1
W koncu jak to jest z tymi kontami,kupujemy od kogos konto z gra.Pobieramy gre i gramy na swoim koncie.Ten ktos zmienia haslo do konta i my juz nie mozemy grac?To nie jest tak ze jak mam to konto na konsoli to przy zmianie hasla samo sobie je konsola przypisze do konta?

FelipePS3

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2012
49
0
6
Polega to na tym że kupujesz grę a następnie aktywujesz swój system PS4 na koncie sprzedającego. Zmiana hasła nie będzie miała na to żadnego wpływu bo grasz na swoim koncie.

BTW. Ja za to nie rozumiem jak ktoś kto wystawia grę za 130 pln za którą zapłacił np. 400 z dodatkami sprzedaje po kilka sztuk skoro jeden system może być przypisany do konta? Wytłumaczy to ktoś?

Ostatnia edycja:

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Z jednej gry możesz utworzyć chyba 3 konta (1 główne i 2 przypisane) co daje teoretyczną możliwość sprzedania gry 3 razy. Mając dostęp do maila i konta SEN może zdalnie zdeaktywować wszystkie konta (kupujący wtedy traci możliwość grania) raz na pół roku (o ile tego nie zmienili). Co daje kolejne 3 konta do przodu, także dla niektórych oszustów może to być opłacalny biznes, bo w grę zagra i jeszcze na niej zarobi 2 razy tyle...

akir

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2011
21
0
1
Z jednej gry możesz utworzyć chyba 3 konta (1 główne i 2 przypisane) co daje teoretyczną możliwość sprzedania gry 3 razy. Mając dostęp do maila i konta SEN może zdalnie zdeaktywować wszystkie konta (kupujący wtedy traci możliwość grania) raz na pół roku (o ile tego nie zmienili). Co daje kolejne 3 konta do przodu, także dla niektórych oszustów może to być opłacalny biznes, bo w grę zagra i jeszcze na niej zarobi 2 razy tyle...
Jedna wielka bzdura