Kmeaw CFW - No Bricking + Backups + PSN

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Lewan

Użytkownik
Użytkownik
Maj 8, 2011
2
0
1
Siemanko jestem nowy. Mam pytanie padl mi laser w konsoli jak zainstaluje ofw cfw i multimana bede mogl norlamnie odpalic sciagniete gry, oczywiscie beda one na dysku, tylko znajomy mi mowil ze chyba trzeba miec gierke wlozona? prosze o odpowiedz pozdrawiam

sory za 2 odpowiedzi ale net sie zacial i nie pokazalo mi tego wczesniejszego

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
większość gier działa bez potrzeby wkładania płyty, jednak niektóre gry są dość uparte i wymagają płytę

malina1956

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 12, 2011
1
0
1
Linki do OFW i CFW na hotfile nie działają, a własnie kupiłem PS3 i nie ukrywam, że by mi się przydał nowy soft, a nie chcę szukać z innych źródeł, Wasze wydaje mi się najbardziej wiarygodne, szukałem na google, ale jedyne co znalazłem to jakieś torrenty

Ostatnia edycja:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
CFW 3.55 Kmeaw prepatched (gotowy .pup z CFW)
Kod:
http://www.multiupload.com/3N2NM9ZJLS
Suma kontrolna:
CFW 3.55 Kmeaw md5: 2be5e87a22bf1e7f48e98fcabd38977b