KillZone 3 | Exclusive |

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć

Votes: 5 35,7%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 6 42,9%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 2 14,3%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 0 0,0%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

Votes: 0 0,0%
  • Kompletne dno, szkoda zachodu ...

Votes: 1 7,1%

• Total voters
    14

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16

Nazwa: KillZone 3
Data Premiery Światowej: 22 Luty 2011
Data Premiery W Polsce: 23 Luty 2011
Wersja: Polska/Dubbing
Gatunek: FPS
Tryb: Single/Multi
Wymagania Wiekowe: 18+
Nośnik: 1 Blue-Ray Disc
Wydawca: SCE
Wydawca W Polsce: SCE

Gra przedstawia dalszy ciąg wydarzeń znanych z gry Killzone 2. Po śmierci Scolara Visariego Imperium Helghan wstrząsają wewnętrzne walki. Natarcie sił ISA załamuje się. Zginęli wszyscy dowodzący atakiem, najwyższym stopniem oficerem został kpt. Jason Narville, którego zadaniem jest ewakuacja pozostałych oddziałów z Helghanu. Aby tego dokonać, jego siły muszą zdobyć zaawansowane maszyny bojowe Helghan. Głównym wrogiem staje się Jorhan Stahl - właściciel firmy Stahl Arms zajmującej się produkcją nowoczesnego uzbrojenia. Zawarł on sojusz z admirałem Orlockiem, nowym dowódcą sił Helghan, jednak jego prawdziwym celem jest przejęcie kontroli nad Helghanem, a w przyszłości zaopatrywanie w broń każdej planety w galaktyce. Sev i Rico - bohaterowie znani z poprzednich części gry - zostają uwięzieni w ogniu walczących ze sobą frakcji i usiłują uciec w czasie gdy ISA stara się przegrupować własne siły. Gra zaoferuje graczom możliwość spojrzenia na kulturę Helghan, ich język i na to, co pozostawiła w nich ludzkość.

[video=youtube;m85j-Td51i0]http://www.youtube.com/watch?v=m85j-Td51i0[/video]

Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Kompletne dno nadal uważam że killone 3 nigdy nie powstał a to co widzimy to DLC :)

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Dla mnie gra jest świetna, i nie uważam jej za DLC ponieważ dość sporo poprawiono rozgrywkę :)

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16
Od wczoraj zacząłem ja ponownie przechodzić w trybie Co-op i single player. Dla mnie gra świetna:) Lepsza od Crysisa 2 lecz do battlefielda jej brakuje :p

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Do mnie "kosmiczne" czy też "bajeranckie" FPSy nie przemawiają... Jakoś nie mogę się przekonać do tych wszystkich bajerów... Wojskowe FPSy podobają mi się najbardziej - piszę oczywiście o BFBC2 :)

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Jako, że forumowa społeczność coraz bardziej przekonuje się do Killzone'a postanowiłem lekko odkopać temat, aby być może zachęcić więcej osób do spróbowania sił w trybie multi w tej jednak trochę niedocenionej strzelance i stworzyć opozycję do zdominowanego przez forumowych "guru" Battlefield'a :) Zapraszam do zdrowej dyskusji bez zbędnego spinania się co jest lepsze.

Na początek filmik ukazujący rąbek klimatu jaki panuje w gierce:

[video=youtube;heuunS3y2io]http://www.youtube.com/watch?v=heuunS3y2io&feature=related[/video]

BTW. Posty z wpisami typu: "nie polecam, gra chu*owa bo tak" itp. będą "nagradzane" z urzędu :)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Aktualizowanie opinii Dziś zakupiłem KZ3 ocena prosta 1/10 absolutne dno trzymać się z daleka od tego crapu ;)

Doskonale człowieka rozumiem
[video=youtube;czq3ml4uvww]http://www.youtube.com/watch?v=czq3ml4uvww[/video]

Dezmo

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 2, 2012
6
0
1
Każdy ma inny gust do gier,więc nie ma co spekulować.
W BF-ie Trójce przed ostatnim paczem wbiłem się na range 64,po paczu zrobiłem jak ten czarnuch czyli wywaliłem płytke do kosza.:cool:
Więc glupotą jest hejtować gre aż tak bardzo,bo nam akurat nie przypasiła z jakiegoś tam powodu.:cool: