KillZone 2 | Exclusive |

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 4 44,4%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 2 22,2%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 2 22,2%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 1 11,1%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

Votes: 0 0,0%
  • Kompletne dno, szkoda zachodu ...

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    9

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16

Nazwa: KillZone 2
Data Premiery Światowej: 25 Luty 2009
Data Premiery W Polsce: 25 Luty 2009
Wersja: Polska/Dubbing
Gatunek: FPS
Tryb: Jednoosobowy
Wymagania Wiekowe: 18+
Nośnik: 1 Blue-Ray Disc
Wydawca: SCE Europe
Wydawca W Polsce: SCE Europe

Sev wraz z zespołem zrzuceni zostają na Helghan. Wraz z cała armią przedzierają się przez stolicę Pyrrus do pałacu Visariego. Helghaści stawiają zaciekły opór, lecz nie są w stanie dotrzymać pola najeźdźcy. Przed pałacem siły ISA zostają jednak zatrzymane przez nieznany system obronny miasta. Sev i jego oddział zostają wysłani na pustkowia w pobliżu miasta, by odnaleźć źródło zasilania broni. W trakcie wykonywania misji część oddziału – Garza, Natko i doktor Evelyn – zostaje uprowadzona do tajnej rafinerii. Sev i Rico ruszają jej śladem, po czym spotykają pułkownika Radeca, który usiłuje wyciągnąć od Evelyn kody do głowic atomowych wykradzionych ISA. Uwalniają więźniów, lecz przez nadgorliwość Rico, Garza zostaje śmiertelnie ranny. Bohaterowie, bezskutecznie usiłując powstrzymać Radeca przed ucieczką, ewakuują się na statek ISA o nazwie Nowe Słońce.

[video=youtube;Y6tapI1l3Ts]http://www.youtube.com/watch?v=Y6tapI1l3Ts[/video]

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 11, 2011
93
0
6
Do tematu dodałem ankiete oraz wstawiłem wieksza okladke
Poza tym temat OK , na nastepny raz prosze pamietac o tym

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Gra słaba ( pomijaja ładna grafike) mechanika zła powolna rozgrywka po 2 h gry stwierdziłem ze jestem mocno rozczarowany ( mocny plus oświetlenie)

movimento

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 12, 2011
13
0
1
Fenomenalna gra! Na początku cała rozgrywka sprowadza się do (chwilami trochę bezsensownego) biegania i strzelania, ale im dłużej się gra, tym gra staje się ciekawsza (akcja zaczyna układać się składną całość) i - ładniejsza, a niektóre poziomy są klasą same dla siebie (np. pociąg i lokacja po wybuchu bomby atomowej). Pod koniec rozgrywki konflikt w grze jest tak zajadły, że Call of Duty wydaje się zabawą w berka. Helganie wyglądają i zachowują się jakby naprawdę chcieli nas za wszelką cenę dorwać i wypatroszyć, a do tego sprawiają wrażenie istot rozumnych (chowają się i strzelają z ukrycia, uciekają gdy ich zaskoczymy, a gdy uda im się nas po cichu podejść atakują nas nożem).
I rozumiem teraz czemu ludzie porównują tę grę do Crysisa. Być może Crysis ma tekstury o wyższej rozdzielczości, większe lokacje i więcej polygonów, ale przy Killzone 2 wygląda sterylnie i sztucznie.
Jedynym godnym porównaniem dla tej gry jest seria Halo i Gears of War (fabuła), przy czym Killzone przewyższa je designem i grafiką.
Polecam gorąco :)

zaba1241

Psmaniak
Użytkownik
Luty 23, 2011
26
0
1
Świetna gra ale sama końcówka na najwyższym poziomie to jedna z najtrudniejszych rzeczy z jakimi się spotkałem.

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Ja musze przyznać że jestem dość mile zaskoczony. Kupiłem dziś gierke za śmieszne pieniądze (10 zł), zaryzykowałem i mi się podoba :)