Jakość na monitorze.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

Amator

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 9, 2011
3
0
1
Witam, mam pytanie jedno jestem przed zakupem ps3 i zastanawiam się co mi będzie potrzebne(co lepiej kupic) czy monitor jakąś 19 czy telewizor ok 20 zeby poprostu był fajny i nie za drogi monitory są oczywiście tańsze tylko jak z jakością? grywałem u znajomych na tv jakos swietna podoba mi się a jak będzie na monitorze dużo straci jakość czy jednak nie?

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Jak wyżej, ważne żeby miał wejście hdmi lub dvi i hdcp, a im większy ekran tym lepiej, zawsze łatwiej dostrzeżesz snajpera w krzakach :D
Zależy jaki monitor weźmiesz ale obecnie większość ma bardzo dobrą jakość obrazu.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
sam pykam na monitorku 21,5 LG M227WDP i jest fajnie.
Co prawda komfort gry mniejszy niż jak grałem na 40 calowym TV, ale monitor mam u siebie w pokoju i mogę grać kiedy dusza zapragnie

songossj2

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 15, 2011
17
0
1
A czy da się podłączyć do monitora lcd z d-sub(czy jakoś tak)? do tej pory grałem tak na xboxie 360 i jakość moim zdaniem była dobra(dla mnie wystarczająca) i lepsza niż na tv kineskopowym(tylko taki mam). Więc chciałbym wiedzieć czy da się i jak z jakością.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Nie stracisz wiele jakości w zasadzie nic proste ze im większy ekran tym lepiej ci ci potrzeba kabel HDMI albo DVI-na HDMI i wsio wyżej już pare osób odpowiedziało na twoje pytania

songossj2

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 15, 2011
17
0
1
A czy jakość będzie w miarę? Pamiętam, że jakość w podłączeniu xboxa 360 do tv kineskopowego 25", a do monitora tego lcd 19" z d-sub była dość spora(na tv napisów nie można było za bardzo rozczytać, a na monitorze było ok).

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Miałeś złą rozdzielczośc napisy nie powinny ci znikać PS3 ma wiecej rozdzielczosci do obsługi sam uzywam Benq e220HD 22c i jestem w 100% zadowolony kupił bym TV ale mam mały pokoik i monitor sprawdza sie idealnie jesli masz salon pomysl nad TV jak pokój to monitor polecam jednak łączyc przez HDMI jesli nie masz mozliwosci przejsc nie brakuje ale może być mała strata obrazu tak samo masz z audio im więcej przejsc tym większa strata to normalne

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Więc nie dziw się że miałeś taka jakosc tv zapewne 50hz ( wiekszosc tyle ma) na wyjsciach cyfrowych DVI HDMI coś takiego nie wystapi nigdy

songossj2

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 15, 2011
17
0
1
Wiem że na dvi i hdmi tak nie będzie, tylko mnie ciekawi jak będzie na d-sub na monitorze lcd, bo taki posiadam, a nie mam kasy, żeby kupić coś lepszego.

Status
Zamknięty.